Meczu nie będzie, przeciwnik RAFAKO rezygnuje

0

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższą sobotę mecz II ligi siatkówki pomiędzy KS AZS Rafako Racibórz a MKS Sudety Kamienna Góra. Rywal z powodów finansowych wycofał się z rozgrywek.

- reklama -

Na stronie www klubu z Kamiennej Góry pojawiła się informacja o następującej treści:

 

Nowy rok miał przynieść lepsze informacje co do II ligi w naszym mieście. Tymczasem dowiedzieliśmy się o tym, iż Zarząd MKS Sudety Kamienna Góra  wycofał z rozgrywek naszą drużynę z powodu kłopotów finansowych. Brak sponsorów spowodował to, że nie zdołaliśmy dograć sezonu do końca. Jest to dla nas wszystkich – kibiców, działaczy, a przede wszystkim zawodników wiadomość, która sprawiła, że w kamiennogórskiej siatkówce skończyło się coś, o co walczyliśmy przez ostatnie lata. Najbliższy mecz, który mieliśmy rozegrać w najbliższą sobotę z Rafako Racibórz nie odbędzie się, tak jak pozostałe mecze z udziałem naszej drużyny, które zaplanowane były w terminarzu rozgrywek.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here