Unitki rozpoczynają przygotowania do sezonu

  10 stycznia w hali sportowej przy ul. Staszica odbędzie się pierwszy trening RTP Unii w tym roku. W Raciborzu zespół trenować będzie do 22 stycznia. Następnie mistrzynie Polski pojadą na tygodniowe zgrupowanie kondycyjne nad morze do miejscowości Niechorze.

  23 stycznia Unia rozegra tam mecz kontrolny z Pogonią Szczecin. Wracając z obozu czeka unitki jeszcze jeden sparing z Turbiną II Poczdam (29 stycznia). Po powrocie, aż do pierwszego meczu o ligowe punkty (z Pogonią Sczecin) drużyna będzie szlifować formę na obiektach OSiR-u przy ul.Zamkowej. W tym okresie zespół ma zaplanowanych kilka gier kontronych: z FC. AZS Katowice spotka się 5 lutego na wyjeździe; na sztucznej nawierzchni w Krawarzu (Czechy) zmierzy się z Banikiem Ostrawa (9 lutego godz.17.30), następnie zagra w stolicy Słowacji ze Slovanem Bratysława (12 lutego). Kolejnym przeciwnikiem będzie w czeskim Nahodzie Sparta Praga (19 lutego).

  - reklama -

   

  Na zakończenie spotkań w miesiącu lutym RTP zmierzy się na wyjeździe z Dargfilem Tomaszów Mazowiecki (26 lutego). Będzie to zaległe spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski. W marcu planowany jest sparing z AZS Wrocław (5 marca na wyjeździe), mecz 1/4 finału Pucharu Polski (12 marca, rywal nieznany), a później już tylko liga. Na inaugurację przyjedzie do Raciborza Pogoń Szczecin. Ten mecz odbędzie się 19 marca.

   

  źródło: www.rtpunia

  - reklama -

  KOMENTARZE

  Please enter your comment!
  zapoznałem się z regulaminem
  Please enter your name here