Krzanowice zagrają o prymat na Śląsku

0

W dniach 21 – 23 stycznia w Mysłowicach siatkarki GS UKS Krzanowice zagrają w finałowym turnieju o Mistrzostwo Śląska juniorek. O tytuł najlepszej drużyny w województwie rywalizować będą z Płomieniem Sosnowiec, SV Mysłowice/Chorzów oraz MOSM Tychy.

Na początek rywalem Krzanowic będzie drużyna Płomienia Sosnowiec. Mecz odbędzie się w piątek 21 stycznia o godz. 14.00. Drugiego dnia turnieju, w sobotę 22 stycznia krzanowiczanki zmierzą się z SV Mysłowice/Chorzów (godz. 15.00). Podopieczne trenera Kuziaka rywalizowały już z tą drużyną w turnieju półfinałowym, rozgrywanym w ubiegłym tygodniu. Wygrały wtedy 3:1 (w setach do 23, 20, – 29, 15). Na zakończenie mistrzostw przeciwniczkami Krzanowic będą siatkarki MOSM Tychy, to spotkanie zaplanowano na niedzielę 23 stycznia w samo południe.

- reklama -

 

– Sam awans do turnieju finałowego jest dużym sukcesem, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia – komentuje Tomasz Kuziak, którego marzeniem jest wrócić z turnieju z medalem. Do składu, który rywalizował w półfinale dołączy Magdalena Kuziak, co zdaniem trenera wzmocni grę w obronie. Za najgroźniejszego przeciwnika trener uznaje MOSM Tychy, z którym krzanowiczanki zmierzą się w ostatnim meczu, ale nie lekceważy żadnej z drużyn.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here