GS UKS Krzanowice: Wygrana i pierwszy krok ku mistrzostwu

0

Od zwycięstwa rozpoczęły siatkarki Krzanowic udział w finale Mistrzostw Śląska. Juniorki UKS bez straty seta pokonały MOS Sosnowiec. W sobotę krzanowiczanki zmierzą się z drużyną z Mysłowic, którą niedawno w półfinale gładko ograły 3:1.

Turniej o mistrzostwo Śląska juniorek rozpoczął się dziś w Mysłowicach. Oprócz Krzanowic biorą w nim udział Płomień Sosnowiec, SV Mysłowice/Chorzów oraz MOSM Tychy.

- reklama -

Pierwszy set meczu z Płomieniem Sosnowiec prowadzony był pod pełna kontrolą krzanowiczanek, które kilkupunktową przewagę utrzymały od początku do końca.

W partii drugiej nic się nie zmieniło, ponieważ dziewczęta z Krzanowic grały bardzo równo i konsekwentnie, co pozwoliło zdecydowanie wygrać i prowadzić 2 : 0.

Początek trzeciej odsłony zaczął się od minimalnego prowadzenia sosnowiczanek, ale na szczęście krzanowiczanki znów wróciły do swojej dobrej gry i zdecydowanie pokonały przeciwnika.

     MOS Płomień Sosnowiec   –   GS UKS Krzanowice     0 : 3 (-18,-18,-18)

Skład: Magdalena Sławik (2 pkt.), Barbara Otlik (19), Magdalena Bahryj (9), Aleksandra Baron (7), Karolina Daniszewska (8), Weronika Sławik (10), Magdalena Kuziak – libero oraz Magdalena Śmieja, Sylwia Balcer, Monika Nowak, Karolina Wittek, Małgorzata Łyczko – libero.

 

czytaj także: Krzanowice zagrają o prymat na Śląsku

/ps/

źródło: www GS.UKS

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here