21-latek z marihuaną, 39-latek z amfetaminą

0

Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali dwóch mężczyzn – 21-latka oraz 39-latka. Pierwszy z nich miał przy sobie 30 gramów marihuany. 39-latek natomiast posiadał amfetaminę.

Do zatrzymania pierwszego z mężczyzn doszło w nocy z 10 na 11 lutego. Był nim 21-letni mieszkaniec Raciborza, który był w posiadaniu 30 gramów marihuany. Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali również 39-letniego mieszkańca Raciborza. Mężczyzna ten posiadał 34 gramy amfetaminy.

- reklama -

 

/p/

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire A500

 

http://images.europe.creative.com/iss/images/artwork/A5_RGB/inspire_a500_c.jpg

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire A500. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire A500 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib: 225 zł

(Ceny na dzień 15.2.11.)

 

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here