Nietrzeźwi kierowcy i włamanie z kradzieżą

0

W miniony weekend raciborscy policjanci zatrzymali 4 nietrzeźwych kierowców. Odnotowali również włamanie z kradzieżą w bloku mieszkalnym przy ulicy Miechowskiej w Raciborzu.

Do włamania doszło 11 lutego przy ulicy Miechowskiej. Nieznany sprawca włamał się tam do piwnicy, po czym skradł stojący tam rower. Straty oszacowano na 1500 zł. W ciągu ostatnich dwóch dni zatrzymano również 4 nietrzeźwych kierowców. Wszyscy zatrzymani to kierowcy samochodów osobowych. Rekordzista zatrzymany został w Rudach. Za kierownicę opla wsiadł mając 2,40 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozostali kierowcy zatrzymani zostali na terenie Raciborza.

- reklama -

 

/p/

 

 

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire A500

 

http://images.europe.creative.com/iss/images/artwork/A5_RGB/inspire_a500_c.jpg

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire A500. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire A500 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib: 225 zł

(Ceny na dzień 15.2.11.)

 

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here