Wielki mecz Krzanowic, lider pokonany!

0

Ogromną niespodziankę sprawiły swoim kibicom siatkarki GS UKS Krzanowice. Ekipa z Trzebnicy przyjechała do Pietrowic, by zainkasować kolejne trzy punkty i umocnić się na fotelu lidera.  Gospodynie nie dały jednak pograć najlepszej drużynie II ligi pewnie wygrywając 3:1.

Licznie zgromadzeni w hali w Pietrowicach Wielkich kibice z pewnością nie  żałowali, że wybrali się w niedzielne popołudnie podziwiać siatkarki z Krzanowic. Walczące o utrzymanie krzanowiczanki podejmowały lidera z Trzebnicy i tylko najwięksi optymiści liczyli na komplet punktów.

- reklama -

Trener gości w pierwszym secie wystawił drugi skład i musiał się pogodzić z porażką. Drugą partię Gaudia zagrała już w najmocniejszym ustawieniu, doprowadzając do remisu.

 

Jednak tego dnia krzanowiczanki były wyraźnie w formie i nie wystraszyły się przeciwnika. Set trzeci od początku ułożył się dobrze dla Krzanowic, które walcząc o każdą piłkę i utrzymując bezpieczną przewagę (2:6, 6:14), by wygrały do 15.

Czwarty (i jak się okazało ostatni) set krzanowiczanki zagrały koncertowo. Tylko do stanu 8:8 zawodniczki z Trzebnicy próbowały nawiązać walkę, ale tego dnia zawodniczki z Krzanowic nie dały się pokonać. Najlepszą zawodniczka meczu (MVP) została Klaudia Nagler – GS UKS Krzanowice

     GS UKS Krzanowice   –   MMKS Gaudia Trzebnica     3:1 ( 16,-21,15,20)

Skład: Magdalena Sławik (7 pkt.), Barbara Otlik (18), Magdalena Bahryj (5), Aleksandra Baron (17), Klaudia Nagler (15), Weronika Sławik (4), Karolina Daniszewska – libero oraz Agnieszka Breitschedel, Justyna Hońca, Karolina Wittek.

 

oprac./ps/

źródło: www.gsuks.krzanowice

——————————————————————-

REKLAMA:

 

Głośniki Creative Inspire A500

 

http://images.europe.creative.com/iss/images/artwork/A5_RGB/inspire_a500_c.jpg

Nadszedł czas, aby zacząć słuchać dźwięków przestrzennych w systemie 5.1 w grach , utworach muzycznych i filmach przez nowe głośniki Creative Inspire A500. Pora pobudzić zmysły wrażeniami barwnego panoramicznego dźwięku przestrzennego. Klasyczny styl i łatwość obsługi to cechy, które sprawiają, że możliwość zanurzenia się w wielokanałowym dźwięku przestrzennym i korzystania z wszystkich zalet produktów firmy Creative — lidera branży audio — jest doskonałym wyborem. Przetwornik głośnika niskotonowego typu long-throw i pięć głośników satelitarnych zapewniają mocne basy oraz dźwięk pozycyjny pozwalający na większą precyzję w grach i dający mocniejsze wrażenia z oglądania filmów. Dzięki stylowemu wyglądowi i jakości dźwięku głośniki Creative Inspire A500 są idealnym dodatkiem do komputera PC lub notebooka .

 

Cena w SOFT-ib: 225 zł

(Ceny na dzień 15.2.11.)

 

 

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here