Galeria Młyńska spełnia marzenia

14

Już od poniedziałku, 21 lutego w Galerii Młyńskiej przy ul. Mickiewicza 12 w Raciborzu rusza wielki konkurs pod hasłem „Spełnimy Twoje marzenie”. Główną nagrodą w konkursie jest aż 5 000 złotych na realizację dowolnego marzenia.

– Wystarczy zrobić zakupy za min. 40 złotych w dowolnym sklepie w Galerii Młyńskiej, wypełnić kupon otrzymany w kasie i wrzucić go do urny ustawionej na parterze Galerii. Każdy kupon to szansa na aż dwie nagrody. Poza wielkim finałem 2. kwietnia, w którym rozlosujemy nagrodę główną – 5 000 złotych, zostaną przeprowadzone aż 3 losowania z wieloma nagrodami dodatkowymi – zdradza Łukasz Tomczak, odpowiedzialny za działania promocyjne Galerii Młyńskiej. Jak dodaje, każdy ma swoje małe i wielkie marzenia. Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji i nagrodzie głównej, choć część z nich może się ziścić.

- reklama -

W pierwszym okresie akcji od 21 lutego do 5 marca zebrane kupony wezmą udział w losowaniu weekendu dla dwojga hotelu Gołębiewski w Wiśle, z pełnym pakietem zabiegów SPA oraz 3 kursy tańca dla dwojga i 3 kolacje, także dla dwojga. Po tym okresie urna z kuponami zostanie na oczach klientów zamknięta, ale dalej pozostanie w Galerii Młyńskiej. Kupony zebrane w ciągu kolejnych dwóch tygodni będą wrzucane do drugiej urny i  wezmą udział w losowaniu bonów na zakupy o wartości 1000 i 500 złotych do salonów Apart, Reserved i Top Secret. Łącznie zostanie rozlosowanych 7 bonów.

 

 

Trzecia odsłona, czyli następne da tygodnie to trzecia urna i szansa na atrakcyjny sprzęt RTV – telewizor LED, 3 konsole do gier oraz 3 zestawy kina domowego.
Po losowaniu nagród RTV, które odbędzie się 2. kwietnia, odbędzie się Wielki Finał – czyli losowanie nagrody głównej – 5 000 złotych. Wszystkie kupony z losowań cząstkowych wezmą udział udział w losowaniu nagrody głównej. Tym samym, każde zakupy i każdy kupon to szansa zarówno na nagrody dodatkowe, jak i wielką nagrodę główną.

– Przedstawiamy zatem naszym klientom możliwość wielu szans wygrania atrakcyjnych nagród, z nagroda główną na czele. Wszystkie losowania będę miały charakter jawny i zostaną przeprowadzone na oczach zgromadzonych. Mam nadzieję, że przybędą licznie, ponieważ aby otrzymać nagrody dodatkowe i nagrodę główną, należy na losowaniu pojawić się osobiście. Proszę zatem zarezerwować sobie czas 5 marca, 19 marca oraz 2 kwietnia– kończy Tomczak. Wszystkie losowania odbędą się o godzinie 13:00 w Galerii Młyńskiej w Raciborzu. Pełen regulamin konkursu w sklepach w Galerii  oraz na www.galeria-mlynska.pl.

W skrócie o co grać będą klienci Galerii Młyńskiej
21.02 – 5.03 – weekend SPA all-inclusive dla dwojga, 3 kursy tańca, 3 zaporszenia na kolacje dla dwojga
4.03 – 19.03 – 2 bony Apart o wartości 1000 PLN każdy, 3 bony Reserved o wartości 500 PLN każdy oraz 2 bony Top Secret o wartości 500 PLN każdy
18.03 – 2.04 – laptop, 3 konsole do gier PS3, 3 zestawy kina domowego
2.04 – WIELKI FINAŁ i 5000 PLN o wygrania

 

/p/

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. Najbardziej to chciałbym dostać ten weekend spa, bo sam czegoś takiego bym sam nie kupił. a 5000 to może nie marzenie, ale rozwiązanie przyziemnych problemów, na pewno.

  2. Jak się wygra kurs tańca to łatwiej jest chłopaka wyciągnąć niż tak po prostu. Po prostu jak się ma juz kurs zapewniony to trzeba iść, bo inaczej się zmarnuje. Inaczej nie da się facetów wyciągać na naukę tańca.

  3. a na co byście przeznaczyli 5 tysięcy złotych? ja bym od razu pewnie spłacił zadłużenie mieszkania. ciekawe ile osób zrobiłoby tak jak ja – smutne, ale czasem mamy przyziemne marzenia.

  4. pracujesz tam, że tak reklamujesz??
    dla mnie w raciborzu i tak jest mało miejsc z bogatą ofertą. ale tak tak naprawdę kto o zdrowych zmysłach postawi tu dużą galerię albo duży sklep silnej marki? historia z placu długosza pokazała, że to po prostu nierealne

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here