Nie będzie „wRacku Festiwal 2011”

3

Zeszłoroczna edycja festiwalu okazała się strzałem w dziesiątkę. Na "wRacku Festiwal" przyjechały tysiące osób z całej Polski i z zagranicy. Dlaczego więc wycofano się z organizacji?

W tym roku na stadionie OSiR mięliśmy zobaczyć między innymi grupy Abradab, Lord Bishop Rocks, Partizan i Maleńczuka. Wczoraj organizatorzy festiwalu, Tornado Music s.c. na profilu wRacku Festiwal na facebooku opublikowali post, w którym informują, że w tym roku impreza się nie odbędzie.  – Takie informacje są chyba najmniej oczekiwane przez was. W tym roku festiwal "wRacku Festiwal 2011" nie odbędzie się. Dziękujemy tym wszystkim którzy byli zaangażowani do tej pory w pracę nad II edycją "wRacku Festiwal" – piszą organizatorzy. Okazało się, że z organizacji wycofał się jeden z głównych sponsorów.

- reklama -

Zobacz zdjęcia z zeszłorocznej edycji wRacku Festiwal:

ZDJĘCIA 1
ZDJĘCIA 1

 

/p/

———————————————————————–

 

REKLAMA

 

 
pn. – pt.: 9.00 – 21.00
sb. – ndz.: 10.00 – 22.00

ul. Rybnicka 135
47-400 Racibórz

Tel. 32 777 43 41
        32 777 43 42

 
 
 
 
 
 
 

 

- reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Szanowno redakcjo nie róbcie czytelnikom wodę z czachy od kiedy to w racku było tysiące ludzi byłem tam i zobaczyłem kilku oszołomów przecież nawet Wasze zdjęcia pokazują ilu było uczestników dlatego nie dziwię się że sponsor wycofał sie po takiej frekfencji bo na czym miał zarobić.

  2. Nie będzie „wRacku Festiwal 2011” – to chyba nie stylistycznie albo przy okazji można dpozycjonowac sobie portal. Masakra, szczóry redakcyjne.

    Do jednego wora razem z naszym raciborzem

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here