Raz Dwa Trzy w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0

W Raciborzu wystąpi zespół Raz Dwa Trzy, a w Pszowie odbędzie się koncert Edyty Geppert. Zapraszamy również na imprezę Radia Mega Beat z okazji Dnia Kobiet. Na wszystkie Panie czeka mnóstwo niespodzianek.

Pokaz slajdów w MOKSiR

4 marca o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się spotkanie z cyklu "Przy slajdach i przy herbacie". Tym razem o Tybecie opowiadać będzie Adam Sanocki. Wstęp 2 zł.

- reklama -

 

 
Koncert zespołu Digger w Szufladzie

4 marca o godz. 19.00 w Klubie Szuflada w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się koncert zespołu Digger. Jako support zagra grupa Don't Do That. Wjazd: 5 zł. Digger to polski zespół muzyczny grający muzykę metalową. Formacja została założona w 1998 r. w Pszowie. Początek muzycznej działalności zespołu był zwrócony w kierunku hardcore. W roku 2000 zespół nagrał demo. W roku 2002 został nagrany materiał pt. "Only the Noizz Can Stop This Silence", który wydano w 2003 roku w formie splitu DIGGER vs INKATHA. W tym okresie zespół prezentował kierunek muzyczny zbliżony do numetalu. W roku 2008 zespół nagrał kolejną płytę demo na której prezentuje odejście od dotychczasowego stylu w kierunku metal/metalcore. Wjazd: 5 zł.

 

 

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu Raz Dwa Trzy, podczas którego zespół promował będzie swoją najnowszą płytę pt. "Dwudziestolecie Zespołu". Koncert odbędzie się 4 marca o godz. 19.00. Zespół Raz, Dwa, Trzy został założony w lutym 1990 przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze: Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka.W 1990 roku (trzy miesiące po powstaniu) zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie piosenkami Talerzyk, Wchodzi, Rzeka, W każdej knajpie oraz Rozkaz. Bilety w cenie 70 zł, 60 zł i 50 zł.

 

 

Seks grupowy czyli psychoterapia

4 marca o godz. 19.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury wystawiony zostanie spektakl pod tajemniczo brzmiącym tytułem  "Seks grupowy czyli psychoterapia". Spektakl pod tajemniczo brzmiącym tytułem "Seks grupowy czyli psychoterapia" to spotkanie terapeuty (Jacek Borkowski) z pacjentem (Adam Marjański), podczas którego lekarz dusz stara się odblokować i uzdrowić niekonwencjonalnymi metodami swojego klienta. – To taka "sztuczka", coś na pograniczu spektaklu i kabaretu -wyjaśnia Jacek Borkowski Jej autorem jest nieżyjący już aktor Jacek Chmielnik. Premiera odbyła się 18 października w klubie Mamele przy Teatrze Żydowskim. Pacjenci płakali do łez.

5. urodziny Końca Świata

W sobotę 5 marca odbędzie się impreza z okazji 5. urodzin "Końca Świata". Początek o godzinie 19.00. W programie: "Koniec Świata" na slajdach, zdjęciach i obrazach, 5 domowych tortów urodzinowych, koncert zespołu Projekt Tutaj, zdjęcia i opowieści Dawida Wacławczyka, bal przebierańców, drinki i akcje artystyczne.

Zabawa z "Berami" w Łubowicach

5 marca o godzinie 19.00 w Centrum Josepha von Eichendorffa w Łubowicach odbędzie się zabawa z "Berami" na zakończenie karnawału. Bufet obficie zaopatrzony. Przebranie mile widziane. Przygrywa zespół "Zbyszko". Wstęp wolny.

 

Dzień Kobiet z Radiem Mega Beat

5 marca o godzinie 21.00 w klubie Ozon w Raciborzu odbędzie się impreza Radia Mega Beat z okazji Dnia Kobiet. Upominki dla kobiet, wstęp dla pań za darmo, świetna muzyka – to wszystko już w najbliższą sobotę. – Dzień Kobiet tego roku wypada we wtorek.. mam przyjemność zaprosić Wszystkie kobiety na ich święto dnia 5 marca (sobota) do klubu Ozon w Raciborzu – zachęcają do udziału organizatorzy. Wstęp dla wszystkich kobiet oczywiście darmowy, ale atrakcji będzie o wiele więcej. Na wszystkie Panie czekają upominki przygotowane przez Radio Mega Beat. Podczas imprezy będzie można posłuchać świetnej muzyki, którą puszczać będą DJ-e Radia Mega Beat:  Łachudrovsky, Pągi, Hardson, Deepflow.
 

Edyta Geppert wystąpi w Pszowie

6 marca o godzinie 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie odbędzie się koncert znakomitej artystki – Edyty Geppert. Towarzyszyć jej będzie pianista Krzysztof Herdzin. Żywiołem Edyty Geppert jest przede wszystkim scena i emocje związane z bezpośrednim kontaktem z publicznością. Znakomity warsztat idzie w parze z konsekwencją w doborze repertuaru, bez oglądania się na modę. Niezmiennie budzi te same skojarzenia – artystka prawdziwa, niezależna, wierna swym ideałom i przekonaniom. Jej recital to wycieczka w świat tekstów pisanych przez samo życie i muzyki płynącej prosto z serca. Bilety w cenie 40 i 50 zł już do nabycia w sekretariacie MOK w Pszowie.

 

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here