Wygraj karnety na mecze RTP Unii Racibórz – rozstrzygnięty

0

19 marca wznawia rozgrywki kobieca ekstraliga piłkarska. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z pięciu karnetów, uprawniających do wejścia na wszystkie mecze RTP Unii Racibórz rozgrywane przy ul. Zamkowej

RTP Unia Racibórz 19 marca wznawia ligowe rozgrywki. W meczu 10 kolejki Ekstraligi piłki nożnej kobiet, Mistrz Polski – RTP Unia zmierzy się z Pogonią Szczecin Women. Inauguracja piłkarskiej wiosny  w Raciborzu będzie miała miejce na stadionie OSiR przy ul.Zamkowej 4 o godz.15.00. Dla czytelników portalu raciborz.com.pl mamy do rozdania 5 bezpłatnych karnetów na mecz z Pogonią i na wszystkie pozostałe spotkania (ligowe, pucharowe i towarzyskie) jakie RTP Unia rozegra w rundzie wiosennej  w Raciborzu.

- reklama -

 

Żeby otrzymać karnet wystarczy przejrzeć galerię z wręczania nagród Raciborskich Championów ( link do galerii ) i odpowiedzieć na pytanie: na ilu zdjęciach pojawiają się piłkarki RTP Unii Racibórz?

 

Poprawne odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected], w tytule wiadomości wpisując "RTP Unia – karnety". Należy się także podpisać imieniem i nazwiskiem. Rozstrzygnięcie konkursu w środę 16 marca.

 

ROZSTRZYGNIĘCIE

Osoby, które zostały wylosowane to: Marek Walczuch, Dorota Piperek, Paweł Heyduk, Magdalena Kajzer i Tomasz Fica.

 

Przypomnijmy, że podopieczne Remigiusza Trawińskiego prowadzą w tabeli na półmetku rozgrywek i są głównym faworytem do zdobycia po raz kolejny tytuł mistrza Polski. Pogoń Szczecin Women jest trzecia, a jesienią w pierwszej kolejce sensacyjnie pokonała raciborzanki. Piłkarki RTP Unii zapowiadają srogi rewanż.   

 

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione! 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here