Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Siedlisk druga w kraju

1

Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs na "Najlepszą Młodzieżową Drużynę Pożarniczą działającą przy OSP”. Jury drugie miejsce w kraju przyznało Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej działającej przy OSP Siedliska.

Celem konkursu było wyłonienie najbardziej aktywnych i wyróżniających się Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, których praca przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej, zasad bezpieczeństwa, tradycji ruchu strażackiego i promowanie idei współpracy.  

- reklama -

 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy OSP Siedliska. 

 

Zgłoszenia do konkursu nadsyłano z całej Polski. Jury Konkursu przyznało drugie miejsce w kraju – wyróżnienie dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy OSP w Siedliskach w gminie Kuźnia Raciborska oraz wyróżniono opiekuna drużyny Piotra Bartonia. Trzy zwycięskie drużyny zostaną zaproszone do Warszawy po odbiór nagród.

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. D.T.

    Może redakcja pokusiłaby się o jakiś wywiad z członkami drużyny? Ciekawy jestem ile czasu poswiecają na szkolenie i jak opisaliby swoje wrażenia. Jest to ciekawa forma spędzania czasu dla młodzieży i warto zachecić ją do takiej formy działalności.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here