Krzanowice ósme w Polsce

0

Nie wyszedł siatkarkom GS UKS Krzanowice turniej o mistrzostwo kraju w kategorii juniorek. Mimo ambitnej postawy i równorzędnej walki z najlepszymi drużynami w Polsce, ostatecznie uplasowały się na ósmej pozycji.

Turniej odbywał się od środy 16 marca w Tomaszowie Lubelskim. Po porażkach ze Spartą Warszawa (1:3) i Pałacem Bydgoszcz (2:3) krzanowiczanki w ostatnim meczu grupowym wygrały z MKS V LO Rzeszów 3:0 (w setach do 16,19,19). W sobotę w fazie pucharowej przegrały z Legionovią Legionowo 3:2 i dziś pozostał im mecz o 7 miejsce. W nim Krzanowice zmierzyły się ponownie z Rzeszowem, który wcześniej wygrały bez problemu. Niestety, zmęczone i zrezygnowane podopieczne trenera Tomasza Kuziaka nie podjęły walki i przegrały 3:0, ostatecznie plasując się na ostatniej pozycji turnieju finałowego.

- reklama -

 

W walce o mistrzostwo kraju najlepszy okazał się Pałac Bydgoszcz, który w finale pokonał 3:1 Spartę Warszawa. Przypomnijmy, z obydwoma tymi drużynami krzanowiczanki rywalizowały w grupie tocząc walkę jak równy z równym. Trzecie miejsce przypadło gospodyniom, drużynie Tomasovii Tomaszów Lubelski. Z tą ekipą z kolei siatkarki Krzanowic grały w turnieju ćwierćfinałowym w Białymstoku, pokonując ją 3:0.

 

/ps/

 

czytaj także: Mistrzostwo Polski nie dla Krzanowic

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here