W drugim losowaniu rozdali 4,5 tys zł

2

W Galerii Młyńskiej odbyło się drugie losowanie w konkursie "Spełnimy Twoje marzenie". Tym razem zwycięzcy otrzymali bony na zakupy o łącznej wartości 4,5 tys zł.

W sobotę o godzinie 13.00 w Galerii Młyńskiej zebrał się tłum ludzi. Wszyscy oczekiwali na losowanie. Tym razem zwycięzcy otrzymali bony do sklepów Apart, Reserved i Top Secret o łącznej wartości 4,5 tys zł. Sobotnie losowanie było drugim. Aktualnie trwa trzecia odsłona konkursu, w której do rozdania Galeria Młyńska ma atrakcyjne nagrody – telewizor LED, 3 konsole do gry i 3 zestawy kina domowego.

- reklama -

 


 

Zatem, zakończył się drugi etap, ale wciąż przed nami ciekawe nagrody. Ponad to drugiego kwietnia czeka nas nie tylko wyłonienie laureatów i szczęśliwców, którzy dostaną wymieniony sprzęt, ale przede wszystkim –  5000 złotych, czyli główna nagrodę w całym konkursie. Tak jak w poprzednich odsłonach – warunkiem odebrania nagrody jest (poza zakupami i wrzuceniem kuponu do urny) obecność na losowaniu.

 

 

 

/p/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. kurcze, tłum ludzi tam był! ja specjalnie czekałem na ten etap z telewizorem i konsolami, żeby coś kupić i wziąć udział. Nie spodziewałem się, że tyle ludzi aż się tam zmieści.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here