Nie korzystają z okazji do zabawy

1

Jak co roku w pierwszy dzień wiosny Młodzieżowa Rada Miasta zorganizowała karaoke. Zainteresowanie imprezą było jednak znikome. Na Końcu Świata pojawiło się zaledwie kilka osób. Zobacz zdjęcia.

Karaoke zorganizowane przez Młodzieżową Radę Miasta zorganizowane zostało już po raz czwarty. Dwa lata temu również odbyło się na Końcu Świata, w wcześniej okazję do zabawy młodzież miała w "Strzesze". Zawsze organizowano je właśnie z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Tegoroczna impreza nie ściągnęła jednak do pubu dużej ilości osób. Na karaoke przyszło zaledwie kilka osób. Co było tego przyczyną? – Z frekwencją jest różnie. To jest uzależnione od tego ile osób akurat tego dnia przyjdzie do klubu i będzie chciało się z nami bawić. Oczywiście staramy się promować nasze akcje, ale niestety nie docierają one do każdego – mówiła Anna Skierska z Młodzieżowej Rady Miasta.

- reklama -

 

 
 

Jednak wszyscy, którzy zjawili się tego dnia na Końcu Świata bawili się dobrze i uznali, że tego typu imprezy są świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W jakich akcjach MRD będzie można uczestniczyć w najbliższym czasie? – Planujemy akcję charytatywną. Będziemy zbierać żywność w raciborskich supermarketach. Wszystko zakończy się koncertem. W niedalekiej przyszłości wraz z Raciborskim Centrum Kultury planujemy takżę organizację Międzynarodowego Dnia Tańca, podczas którego wystąpi teatr tańca z Rybnika i Bytomia – odpowiada na pytanie Anna Skierska.

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here