Czas na wielki finał

0

Konkurs "Spełnimy Twoje marzenie" w Galerii Młyńskiej wkroczył w decydujący etap. Już w sobotę, 2 kwietnia okaże się kto zostanie szczęśliwym laureatem głównej nagrody – 5 tys zł.

Przypomnijmy – na główną wygraną mają szansę wszyscy ci, którzy zrobili zakupy w Galeii Młyńskiej za min. 40 zł. od 21 lutego i wrzucili wypełniony kupon do urny na parterze. Odbyły się już dwa losowania nagród dodatkowych (lista laureatów www.galeria-mlynska.pl).

- reklama -

 

 

 

 

Nie inaczej będzie i tym razem. Poza wielkim finałem rozlosowane zostaną nagrody dodatkowe:

– telewizor 40" LED Samsung
– 3 konsole do gry Sony PS3
– 3 zestawy kina domowego Samsung

Do soboty, 2 kwietnia można zatem wrzucać jeszcze kupony zwiększając szanse na nagrody. – Zaczynamy w sobotę o godzinie 13.00 od losowania nagród dodatkowych. Wezmą w nim udział wszystkie kupony zgromadzone w odpowiedniej urnie. Następnie, przejdziemy do losowania nagrody głownej. Szczęśliwy kupon zostanie wyłoniony spośród wszystkich zgromadzonych w trzech urnach konkursowych. Zatem każdy kto brał udział w którejkolwiek z edycji konkursu, ma szansę na nagrodę główną – zdradza portalowi raciborz.com.pl Łukasz Tomczak, organizator konkursu.

Należy pamiętać o jedynym warunku – aby móc otrzymać nagrody, trzeba być osobiście obecnym na losowaniu. – Jeżeli właściciel wylosowanego kuponu się do nas nie zgłosi w trakcie losowania, będziemy losować kolejny kupon i tak aż do skutku. Na pewno wszytkie nagrody w sobotę rozdamy – dodaje Łukasz Tomczak.

Zatem, już w sobotę, 2 kwietnia o godzinie 13.00 czeka nas wielki finał konkursu "Spełnimy Twoje marzenie". Losowanie na poziomie -1 Galerii Młyńskiej, przy ulicy Mickiewicza 12 w Raciborzu.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here