Przygotuj się na letni wypoczynek z Laelia

2

Nadchodzi lato a wraz z nim, znane prawie wszystkim kobietom dylematy. Jeśli długo wyczekiwany odpoczynek zazwyczaj psuje Ci obsesyjne myślenie o zbędnych fałdkach na Twoim ciele, lub o cellulicie, który starasz się ukryć, nie jesteś sama.

Każda z nas tego doświadczyła, ale dobrze jest wiedzieć, że istnieją metody które poza zdrową dietą i ruchem, wspomogą nasz organizm w walce ze zbędnym tłuszczykiem i cellulitem (więcej informacji na stronie www.laelia.pl ).

- reklama -

Lipoliza Kawitacyjna (Kawitacja ultradźwiękami o niskiej częstotliwości) – to najnowocześniejsza, nieinwazyjna technologia do kształtowania linii ciała. Celuje w cellulit i nadmiar tkanki tłuszczowej.

Jak to działa?
Wysyłane ultradźwięki na zewnętrzną powierzchnię skóry powodują ciśnienie (zmiany w śródmiąższowym płynie tkanki tłuszczowej), generując pęcherzyki, które implodują czyli ulegają rozpadowi. To wysokie ciśnienie niszczy adipocyty. Zawartość tych komórek, czyli tłuszcz jest sfragmentowana i jest naturalnie eliminowana przez układ moczowy i układ limfatyczny. Wysoka moc urządzenia na cm2 powierzchni gwarantuje nam najwyższej jakości zabiegi.

Szybkie działanie – bez chirurga – najlepsze efekty
 
– brak uszkodzeń tkanek otaczających
– fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, selektywnie oddziaływujące na komórki tłuszczowe
– trwałe zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych na wybranym obszarze
– technologia o skuteczności potwierdzonej w badaniach klinicznych niezależnych
– bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzona klinicznie
– usuwanie zawartości zniszczonych komórek tłuszczowych poprzez naturalne mechanizmy ciała
– zmniejszenie obwodu średnio o dwa centymetry po jednym zabiegu
– urządzenie wykorzystujące stabilną kawitację
– satysfakcjonujące efekty dla większości pacjentów

 

Zabieg lipolizy kawitacyjnej możemy wykonywać raz w tygodniu, seria to ok. 6 zabiegów. Najlepsze efekty w terapii cellulitu otrzymamy w połączeniu lipolizy kawitacyjnej z lipoterapią podciśnieniową (masażem próżniowym).

 

Masaż próżniowy.
 

Lipoterapia podciśnieniowa (masaż próżniowy) – to nieinwazyjna metoda wykorzystująca ciągłą próżnię o stałej sile przepływu (terapia próżniowa), która porusza tkanki skóry i stymuluje mikrokrążenie. To opracowana przez naukowców rewelacyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplania przez zmniejszenie komórek tłuszczowych za pomocą masażu podciśnieniowego. Wywołuje to zmniejszenie obwodów ciała: brzucha, pośladków, ud i bioder oraz ukształtowanie sylwetki.

Lipoterapia podciśnieniowa nie działa tylko na zgromadzony tłuszcz, ale pobudza również działanie układu limfatycznego, co powoduje dodatkową likwidację obrzęków.
Dzięki odpowiednio skonstruowanej głowicy i specjalistycznej technice masażu następuje poprawa stanu skóry. Staje się ona gładka, młoda i ujędrniona.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż podciśnieniowy wykonuje się w specjalistycznym kostiumie, który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzeń skóry. Każda pacjentka otrzymuje swój darmowy kostium przy zakupie pakietu zabiegów.

 

 

 
Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia
ul. Opawska 78 (naprzeciw Gimnazjum nr 5)
47-400 Racibórz
tel. 327240755
www.laelia.pl

 

 

 

- reklama -

2 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here