Skradziony rower i buty narciarskie, próba kradzieży kabli

1

Na 2 tys. PLN oceniono straty spowodowane włamaniem do piwnicy na ul. Żorskiej w Raciborzu. W Pietraszynie próbowano skraść kable elektryczne z budynku należącego do urzędu miasta Krzanowice.

30 kwietnia doszło do włamania do piwnicy w budynku przy ul. Żorskiej, skąd wyniesiono rower i buty narciarskie. Właściciel oszacował straty na 2 tys. zł.

- reklama -

 

W Pietraszynie przy ul. Turleja nieznani sprawcy wybili szybę w budynku należącym do UM Krzanowice, po czym próbowali skraść kable elektryczne. Zdarzenie miało miejsce 3 maja.

 ———————-

Reklama:

 

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym! – Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic – sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje. Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm!

 

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30 lub mail: [email protected] [email protected]

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Przedwczoraj widziałem jak gościu pedałował w butach narciarskich na rowerze. Myślicie że to ten złodziej, czy może jakiś spóźniony narciarz chciał zdążyć na zakończenie sezonu??

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here