
26 czerwca w Pietrowicach Wielkich na terenie Centrum Wystawowo-Kulturalnym odbędzie się III edycja imprezy pn. „Skuterowy Zawrót Głowy”. Podobnie jak w latach ubiegłych na fanów skuterów czekać będzie mnóstwo atrakcji.
Patronat honorowy nad imprezą objęli Wójt Gminy Pietrowice Wielkie oraz Starosta Powiatu Raciborskiego. Impreza skierowana jest do młodzieży jeżdżącej na motorowerach oraz starszych pasjonatów skuterów. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 26 czerwca. Dla uczestników i widzów przygotowano wiele atrakcji.
Centrum Społeczno – Kulturalne w Pietrowicach Wielkich, godzina 12.00:
– parada uczestników na motorowerach do pątniczego Kościółka p.w. Świętego Krzyża
– nabożeństwo w intencji bezpiecznego sezonu motorowerowego
– parada uczestników na motorowerach do centrum Pietrowic Wielkich
– konkursy dla motorowerzystów z nagrodami
– pokaz bezpiecznej jazdy na motocyklu z komentarzem policji
– pokaz ratownictwa medyczno – drogowego
– pokaz regulacji ruchem
– pokazy tańca współczesnego – grupy Fresh Pack i Strefa
– koncert zespołu KaDeJam
– finał imprezy – koncert gwiazdy zespołu A4
W czasie imprezy będzie można także zdobyć kartę motorowerową.

Tak jak w roku ubiegłym Raciborskie Media objęły Patronat Medialny nad imprezą

/p/





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)









![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-100x70.jpg)


