Konkurs: wygraj słownik [email protected] z Miodkiem- rozstrz.

0

Słownik [email protected] z Miodkiem to jeden z ciekawszych poradników językowych dostępnych na rynku. Teraz w konkursie portalu raciborz.com.pl i wydawnictwa MARINA możesz wygrać jeden z dziesięciu słowników.

Słownik [email protected] z Miodkiem . Rozmowy profesora Jana Miodka o języku polskim z telewidzami z kraju i ze świata to jeden z ciekawszych poradników językowych dostępnych na rynku, który ze względu na atrakcyjny układ treści i bogactwo ilustracji w przyjazny i zabawny sposób uczy, jak poprawnie posługiwać się językiem polskim i jak nie wpaść w gramatyczne, ortograficzne, stylistyczne, a nawet fonetyczne pułapki. Książka stanowi zapis rozmów Profesora Jana Miodka o polszczyźnie prowadzonych z telewidzami z kraju i z całego świata.

- reklama -

Czytelnik, śledząc rozmowy Profesora, nie tylko dowiaduje się, które zjawiska współczesnej polszczyzny interesują czy drażnią Polaków szczególnie, ale również zaspokaja ciekawość i pozbywa się wszelkich wątpliwości językowych. Uczestnikami rozmów są Polacy rozsiani po świecie, dziennikarze prasy polonijnej, prowadzący programy radiowe i telewizyjne, którzy na co dzień obserwują zmiany zachodzące w polszczyźnie. Obok rozmów z widzami Profesor Jan Miodek na przykładzie wielu artykułów prasowych, tekstów i komentarzy dostępnych w sieci, fragmentów programów, ogłoszeń i wypowiedzi telewizyjnych szczegółowo omawia najczęstsze błędy i problemy językowe.

KONKURS:

Aby wygrać słownik [email protected] z Miodkiem należy odpowiedzieć na pytanie: Czy forma czasownika "ukąpać", pochodząca od wyrazu "wykąpać" jest prawidłowa? Odpowiedzi na to pytanie szukaj  w artykułach, w których Prof. Jan Miodek specjalnie dla raciborzan odpowiada na nurtujące ich pytania. Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected], podpisując się imieniem i nazwiskiem. W tytule wiadomości należy podać "Słownik z Miodkiem". Rozwiązanie konkursu 30 maja na portalu raciborz.com.pl. Kolejny konkurs, w którym również będzie można wygrać słownik już 31 maja.

 

Sponsorem konkursu jest wydawnictwo MARiNA . Wydawnictwo MARINA zajmuje się publikowaniem, promocją i dystrybucją tradycyjnych książek drukowanych oraz książek elektronicznych. Katalog tytułów wydawnictwa nieustannie się powiększa. Obecnie w ofercie posiadają książki z takich dziedzin, jak ekonomia, finanse i rachunkowość, językoznawstwo, kultura i sztuka, politologia oraz zarządzanie. W trosce o wysoki poziom merytoryczny każdej książki Wydawnictwo MARINA ściśle współpracuje ze środowiskiem naukowym – akademickim. Dba o to, żeby każda wydana przez nie książka odznaczała się przede wszystkim wysoką jakością.

Jeśli nie uda Ci się wygrać słownika [email protected] z Miodkiem , a chciałbyś mieć go na swojej półce z książkami, zajrzyj na stronę internetową wydawnictwa MARINA .

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy:

 Beata Gronowicz
Wojciech Nawrat

 

/p/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here