Gimnazjaliści bawili się na stadionie PWSZ

0

Na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyła się Gimnazjada. Młodzież rywalizowała ze sobą w konkurencjach sportowych. Spośród uczniów wszystkich placówek wybrano także Miss i Mistera. Zobacz zdjęcia.

Impreza na stadionie rozpoczęła się już o godzinie 9.00. Na stadionie zjawili się uczniowie wszystkich Gimnazjów w mieście. Tegoroczna Gimnazjada rozpoczęła się od sportowej rywalizacji. Reprezentacje placówek zmagały się w biegu przez płotki, skakaniu przez skakankę, rzutach jajkami i biegu z woreczkiem na głowie. Po podliczeniu punktów z wszystkich konkurencji okazało się że jest remis. Gimnazjum nr 5 i Gimnazjum nr 3 miało po tyle samo punktów. Zadecydował rzut monetą i puchar otrzymało Gimnazjum nr 3.

- reklama -

 

 

Po konkurencjach przyszedł czas na wybory Miss i Mistera. Wszyscy kandydaci musieli wypić sok z cytryny i ładnie się uśmiechnąć, przejść kilka metrów z książką na głowie oraz zaprezentować się w ciekawy sposób. Miss została uczennica Gimnazjum nr 1, a Misterem Michał Panicz z Gimnazjum nr 5. Na koniec każda ze szkół zaprezentowała krótki program artystyczny. Był taniec, śpiew i kabarety. Gimnazjada udała się, mimo tego że czarne chmury straszyły, a od czasu do czasu na głowy gimnazjalistów padał deszcz.

 

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here