PUP bardziej przyjazny bezrobotnym

15

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu ma nową stronę internetową. Nowością jest możliwość rejestracji on-line – kartę zgłoszenia bezrobotni przesyłają internetem, zaś datę stawiennictwa w urzędzie zaproponuje system.

Nowa strona została opracowana we współpracy z Agencją Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic, aby ułatwić bezrobotnym wyszukiwanie najnowszych ofert pracy oraz informacji o bieżącej działalności urzędu.

- reklama -

 

Oferty pracy zostały podzielone na kategorie:

    * Oferty lokalne
    * Oferty spoza regionu
    * Oferty dla młodzieży
    * Oferty pracy za granicą

 

Osoby zainteresowany stałym otrzymywaniem najnowszych ofert mogą skorzystać z newslettera. Podając swój adres e-mail, raz dziennie, w dni robocze będzą otrzymywać pocztę elektroniczną z bieżącymi ofertami wprowadzonymi do bazy danych PUP Racibórz .

 

Nowa strona, to nie tylko dane o ofertach pracy ale również doskonały poradnik dla osób bezrobotnych . Informacje zawarte na stronie pomogą w szybkiej rejestracji w Urzędzie , przedstawią prawa i obowiązki bezrobotnego oraz zaprezentują świadczenia jakie przysługują osobom bezrobotnym .

 

źródło: pup-raciborz.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

15 KOMENTARZE

 1. BLA BLA BLA BLABLABLA……A nowy [b][color=#ff6600]DYRO[/color][/b] KIEDY?

 2. mik

  ciekawe ile toto kosztowało urząd, co podobno nie ma pieniędzy?

 3. urz

  i zas urzednicy maja mniej roboty. coraz mniej i mniej… a kasa ta sama.

 4. :)

  Hahaha bo skonam!! Rejestracja przez internet! Rejestracja czego ja sie pytam?! Miejsca w kolejce chyba

 5. Im więcej com.puterów tym więcej … papierów . Wbrew POzorom …
  Powiatowy Urząd Pracy … bez pracy ? To „sajens fykszyn”. PUP zatem zatrudni tych bez pracy u … siebie !

 6. …do obsługi owych com.puterów i … PRO-gramów …

 7. załozyli strone zeby jeszcze wiecej nic nierobic 😀 odwiedziłem niedawno PUP w raciborzu i przyznam jedno – porażka na całej linii. dezinformacja, nieporzadek, brak zainteresowania ludzmi, rynkiem itd.. a oferty w pracy? jak bede chcial poszukac przez net to znajde dwa razy lepsza w kilkunastu innych internetowych serwisach. moim zdaniem to poprostu kolejne wyrzucone w błoto pieniadze. i bardzo chciałbym sie mylic w tym co pisze

 8. Nowe szaty cesarza – co by nie mówili – nie sprawią, że cesarz nie jest goły

 9. „PUP bardziej przyjazny bezrobotnym” – ten tytuł to jakaś prowokacja. Przecież PUP pod rządami pana Stefaniaka nie może już być bardziej przyjazny – to se ne da.

 10. PUPa

  PUP będzie bardziej przyjazny gdy odejdzie z niego nieudolny dyrektor wraz ze swoim dworem nieprzydatnych społeczeństwu urzędników.

 11. Joanna

  Jako petentka PUP co miesiąc odwiedzam tą instytucję. Zabieram ze sobą dziecko, bo nie mam go z kim zostawić.
  Kiedy potrzebowało załatwić swoje potrzeby fizjologiczne weszliśmy do korytarza pod wskazane pomieszczenie a tam zamknięte i wywieszka ” Najbliższe WC przy Pl. Długosza”.
  To prawdziwa kpina z petentów. I to ma być PUP bardziej przyjazny bezrobotnym. Panie starosto – w tej instytucji tak
  jak wszędzioe „ryba śmierdzi od głowy”. Tyle lat Pan trzyma na stanowisku dyrektora -człowieka z dawnej i obecnej lewicy , który już dawno powinien być na emeryturze. Czy Pan się go boi?
  Czas na zmiany. Ogłoście konkurs na to stanowisko.

 12. ????

  Jaka Lewica??? Nawet lewica go sie wstydzi….. Ja dzisiaj oglądałem oferty… PORAŻKA!!! Jestem ciekaw co porabia pośrednik pracy ZEWNĘTRZNY – jego zadaniem jest chodzenie i zbieranie ofert na ZEWNĄTRZ a nie czekanie aż ktoś je do urzędu przyniesie. Albo to ta pani z biustem na wierzchu albo te trzy nieroby obok… CIEKAWE… Ale za to pani KIEROWNIK CAZ jest dumna ze swojej TRZÓDKI świneczek… 😉

 13. rac

  Jak ktoś jest bez pracy to najczęściej nie ma pieniędzy – w tym również na opłaty za internet. Po co więc takie udogodnienia jeśli służą tylko nielicznym. Za te pieniądze można było zrobić coś dla ludzi bez pracy. Na takie zmiany nie pora jeszcze Panowie. Litości: zróbcie coś aby Racibórz nie umierał.

 14. Pewna grupa z Raciborza wystąpi do Rady Powiatu o ogłoszenie konkursu na Dyrektora PUP

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here