Tancerze z Raciborza docenieni w ogólnopolskim turnieju

1

Tancerze z Raciborza wzięli udział w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy. W kategoriach wiekowych 16-24 i 35-44 okazali się niepokonani.

W hali sportowej OSIR w Świdnicy odbył się XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy. W turnieju wzięło udział kilkadziesiąt par tanecznych, m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Legnicy, Nowej Rudy, Będzina, Gliwic i Świdnicy. Turniej rozgrywany był w dwóch stylach tanecznych. Osobno oceniane były tańce latynoamerykańskie i standardowe. Trzy pary reprezentujące KMTT Mag-Dance Racibórz trenowane przez panią Małgorzatę Dziedzic przy Raciborskim Centrum Kultury startowały w dwóch kategoriach wiekowych.

- reklama -

 

 

W kategorii wiekowej 16-24 I MIEJSCE zajęli w obu stylach tanecznych Krzysztof Wolny i Anna Konik. W tej samej kategorii wiekowej za oba style taneczne Adam Marcinek i Ewelina Wolny zdobyli II MIEJSCE. W kategorii 35-44 w tylu standardowym Mirosław Siwek i Beata Szczepanowska zajęli I MIEJSCE, a w stylu latynoamerykańskim III miejsce.

 

 

/p/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here