Pożegnanie klas III w Gimnazjum Nr 5

0

Na szkolne tradycje czas … Wtorek przed zakończeniem roku szkolnego to chwila na pożegnanie klas trzecich. W tym roku za przygotowanie i realizację tej imprezy odpowiedzialna była klasa III A wraz z wychowawczynią panią Elżbietą Galicką i panem Grzegorzem Baranem. Pożegnanie rozpoczęliśmy szkolnym ceremoniałem – wprowadzeniem pocztu sztandarowego, odśpiewaniem hymnu państwowego.

Po ceremoniale nadszedł czas na chwilę refleksji o minionych trzech latach i podziękowań. Głos kolejno zabierali dyrektor szkoły pan Dariusz Malinowski i wychowawczynie klas III pani Elżbieta Galicka i pani Elżbieta Preisner. Przy tej okazji wręczono dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Opiekun Samorządu Uczniowskiego pani Małgorzata Chrystof podziękowała odchodzącym uczniom za prace w samorządzie szkolnym. Nagrody otrzymali przewodnicząca SU Sabina Jasny i jej zastępczyni Oliwia Grygarczyk.
Pani Magdalena Pordzik podziękowała uczniom działającym w gazetce szkolnej „Mikser” a pani Elżbieta Preisner odchodzącym aktorkom „Czarnego Teatru”.


Aby nie było tylko nostalgii i wspomnień klasa III A pod opieką pani Elżbiety Galickiej przygotowała kabaret parodiujący najciekawsze postacie naszych pedagogów. Było sporo zaskoczenia i śmiechu. Ale to przecież tylko nasi uczniowie i ich młodzieńcze wybryki.

Ceremonię przeprowadził dyrektor szkoły pan Dariusz Malinowski. A na sali pozostał rząd pustych krzeseł … Żegnamy Was – wszystkiego dobrego! Możecie powiedzieć: Jestem dumny, że ukończyłem Gimnazjum Nr 5!

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here