List do Redakcji: Gdzie wyrzucać śmieci?

2

Przy Opawskiej i Matejki Nowoczesna wybudowała ładny kompleks mieszkaniowy z placem zabaw i parkingiem. Regulamin mówi, że śmieci trzeba wyrzucać do koszy o czym każdy zresztą wie, tylko gdzie one są? – pyta Czytelnik.

Duża tablica ustawiona na placu zabaw informuje mieszkańców co można robić, a czego nie wolno. Brakuje jednak konsekwencji w tym regulaminie, gdzie oprócz wielu zakazów, wyraźnie jest napisane, że śmieci trzeba wyrzucać do koszy, ale gdzie one są? Na całym placu i parkingu nie ma ani jednego kosza na śmieci!!!

- reklama -

 

 

 
 
 

 

 

Poza tym jest jeszcze jedna sprawa. Plac jest duży, jednak dla tak dużej ilości mieszkańców, a co za tym idzie dzieci korzystających z urządzeń zabawowych – pisze dalej Czytelnik – postawiono tam tylko dwie huśtawki w olbrzymiej piaskownicy, jedną zjeżdżalnię i jednego "konika". Za mieszkania pobierano bardzo wysokie kaucje, czynsz też jest niemały, czy naprawdę Nowoczesnej nie stać na to, aby postawić tam więcej urządzeń zabawowych? Tym bardziej, że jest gdzie.

/w/

 

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. kolo

    Przecież stoi duży kosz na śmieci. Ciężko podejść do niego? Zawsze znajdzie się jakaś maruda, która będzie szukać dziury w całym. Też tu mieszkam i nie widzę tłoku przy huśtawkach. Poza tym z placu zabaw korzystają głównie ludzie spoza tego osiedla: z Katowickiej, Warszawskiej…

  2. @kolo

    swój mózg już do tego dużego kubła najwyraźniej wrzuciłeś.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here