Spłonęli w samochodzie

2

Policjanci z Wodzisławia wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Syryni. Samochód kierowany przez młodego mężczyznę uderzył w drzewo a następnie zapalił się. Kierowca i pasażer nie zdążyli wysiąść.

Do zdarzenia doszło w czwartek około 16.20 w Syryni na skrzyżowaniu ulic Młodzieżowej z Wodzisławską. Za wstępnych ustaleń drogówki wynika, iż kierujący samochodem marki bmw, jadąc najprawdopodobniej z nadmierną prędkością ulicą Wodzisławską w kierunku ulicy Szybowej, nie zachował należytej ostrożności, przejechał skrzyżowanie na wprost i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia samochód stanął w płomieniach, w wyniku czego 23-letni kierowca i jego rówieśnik będący pasażerem ponieśli śmierć na miejscu. Teraz policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

- reklama -

 

 

 

/p/

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Zmartwię Cię, ale debil + jakikolwiek pojazd = nieszczęście. Nie inaczej
    Sam jestem niewiele starszy od kierowcy tamtego auta i też mam BMW i jakoś żyję i mam się dobrze. Marka o niczym nie świadczy, bo jak ktoś ma kiełbie we łbie to i Kaszlakiem zabije siebie i postronnych.
    Jestem za tym, by młodzi ludzie w ramach kursu na prawo jazdy uczestniczyli w akcjach usuwania pozostałości po wypadkach drogowych, bądź obowiazkowo oglądali filmy z wypadkow śmiertelnych. Dla większości bedzie to szok na całe życie, ale to chyba jedyny sposob na wbicie do łba, że auto, czy motor to nie zabawka, a życie to nie film, czy gra komputerowa 😐
    Choć z drugiej strony panuje wsrod nich myślenie typu „mam prawko od roku i jestem dobrym kierowcą, to inni źle jeżdżą i nie znają przepisów”, a na to już chyba nic sie nie poradzi.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here