Koncert Marzeny Korzonek w kościele św. Jana Chrzciciela

3

"Twój płaszcz otuli mnie" – to tytuł koncertu, którego można było wysłuchać w kościele św. Jana Chrzciciela . Marzena Korzonek swój występ rozpoczęła utworem "Ave Maria". Zobacz zdjęcia z koncertu.

Tytuł koncertu jest cytatem z piosenki "Wiem że". – Wybrałam ten cytat, gdyż każdy z nas marzy o takim bezpiecznym porcie, w którym może się schować przed światem. Zdarzają się sytuacje, że marzymy o wsparciu ponadludzkim – mówiła Marzena Korzonek . "Twój płaszcz otuli mnie" – tytuł odnosi się do Matki Bożej, której obraz uroczyście został odsłonięty podczas pierwszej piosenki, a była nią "Ave Maria".

- reklama -

Wraz z Marzeną Korzonek podczas koncertu wystąpił zespół w składzie:  Dawid Dziwoki – piano, Daniel Dziwoki – perkusja, Wojtek Gąsior – gitara basowa, Zbigniew Bałdys – gitara. W programie koncertu znalazły się utwory takie jak "Modlitwa", "Gdybyś była moja", "Nic mi życie nie powiedz", "Hallelujah" i wiele innych. W większości piosenki, których można było wysłuchać podczas koncertu, były autorskimi utworami Marzeny Korzonek. – Nie mam w swoim repertuarze utworów o wydźwięku religijnym. Jednak wszystkie z nich mają tzw. drugie dno. Wszystkie mówią o miłości, nadziei i wierze – mówiła wokalistka.

Marzena podczas koncertu wspomniała także śp. Kamila Białuskiego. – Nie znałam go, ale patrzę dziś stojąc tutaj przed Państwem na organy… kiedyś tutaj brzmiały dźwięki, które z nich wydobywał – mówiła. Artystka zadedykowała Kamilowi swój koncert.

/p/

 

 

 

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

3 KOMENTARZE

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here