Konkurs: wejściówki do Zoolandii – rozstrzygniety

0

Zoolandia to prawdziwy raj dla dzieci. Basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód – to tylko niektóre atrakcje, które czekają tam na najmłodszych. Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatne wejściówki do Zoolandi !

Zoolandia to świat przeznaczony dla wszystkich dzieci. Nieograniczona swoboda pozwala się wykazać nawet wyjątkowo energicznym dzieciom. Maluchy też znajdą coś dla siebie. Znajduje się tam specjalny kącik zabaw dla maluszków, pełen zabawek, które bawią i uczą oraz zapewnią nawet najmniejszym pociechom radość, a rodzice w tym czasie mogą odpocząć w kawiarence, skorzystać z Internetu, przeczytać prasę czy oglądać TV.

- reklama -

 

 

Zoolandia
ul. Targowa 5
44-300 Wodzisław Śląski

Godziny otwarcia: 9:00 – 20:00 (codziennie)
email: [email protected]
telefon: 032 454 70 80
strona internetowa: www.zoolandia.eu


KONKURS:

Zoolandia, znajdująca się w Wodzisławiu Śląskim, może być idealnym miejscem na weekendową wycieczkę. Położony, zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Raciborza, raj dla dzieci, na pewno pozostanie na długo w pamięci Państwa pociech. W konkursie portalu raciborz.com.pl można wygrać bezpłatne wejściówki do Zoolandii. Do rozlosowania mamy 9 wejściówek. Każdy zwycięzca otrzyma 3 wejściówki dla dzieci. Rodzice na teren Zoolandii mogą wejść bezpłatnie.

Co trzeba zrobić, aby wygrać wejściówki? Należy odpowiedzieć na pytanie: Od kiedy (proszę podać miesiąc) trwa akcja "Siódmy wstęp gratis"? Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected], podpisując się imieniem i nazwiskiem. W tytule wiadomości należy podać "Zoolandia". Rozwiązanie konkursu 18 lipca na portalu raciborz.com.pl.

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania. Pod uwagę brane są tylko maile z prawidłową odpowiedzią sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wynikach drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w sklepie SOFT IB na rogu ulic Klasztornej i Ogrodowej w Raciborzu.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają  się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez firmę Raciborskie Media – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych. Jeżeli w ciągu 14 dni nagroda nie zostanie odebrana losowanie zostanie ponowione!

 

Zwycięzcy: Małgorzata Sawicka, Adam Kumański, Monika Pietrasz

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here