Ewa Lewandowska: Krwiodawstwo należy promować

1

Radna Sejmiku, Ewa Lewandowska chce, by Marszałek włączył się w promocję honorowego krwiodawstwa. – To temat szalenie ważny. Krwią może podzielić się prawie każdy nic przy tym nie tracąc – uważa Lewandowska.

Raciborzanka chce, by Marszałek włączył się w akcję popularyzującą oddawanie krwi. – Zbliżają się wakacje, a latem krwi potrzeba zawsze więcej, więc można pomyśleć nad dotarciem do świadomości społeczeństwa, spróbować ideę krwiodawstwa zaszczepiać już wśród młodzieży, uczniów szkół dla których organem prowadzącym jest Marszałek. Czasem wystarczą drobiazgi jak choćby umieszczenie pomocnych informacji na stronach internetowych, czy wydanie ulotek – sugeruje Lewandowska.

- reklama -

 

Promocja krwiodawstwa to jeden z tematów, o realizację którego radna będzie zabiegać na kolejnych posiedzeniach komisji zdrowia.

 

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. PERS

    pomysł bardzo ciekawy,ale chyba raczej trudny do zrealizowania.Pan Prezydent z Raciborza jeszcze nie wie co ale juz mówi nie.Postawa godna włodarza miasta.Nie ma pieniązków i nie bedzie przy Pana rządzeniu.Uwazam Pana i pańską ekipę za najbardziej nieudaczną w rzadzeniu miastem .Nic nie zostało zrobione w miescie pod wzglęem inwestycji, kultury ,sportu i jeszcze mozna wymienic wiele rzeczy.Zdanie moje jest subiektywne.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here