Unitki do sezonu przygotują się w Serbii

0

RTP Unia Racibórz w najbliższą sobotę 9 lipca wyjeżdża do Serbii na pierwszy obóz przygotowawczy przed nowym sezonem, gdzie dwukrotnie zmierzy się towarzysko z mistrzem tego kraju.

Piłkarki mistrza Polski przez 5 dni przebywać będą w Serbii, gdzie oprócz treningów rozegrają także dwa mecze sparingowe ze  Spartakiem Subotica, mistrzem Serbii (10 i 12 lipca). Po powrocie do kraju zespół kilka dni trenować będzie na własnych obiektach po czym wyjedzie na kolejne zgrupowanie tym razem do Niemiec. Od 17 do 23 lipca RTP Unia gościć będzie w Wolfsburgu.

- reklama -

 

W stolicy Finlandii odbędzie się  turniej kwalifikacyjny do fazy grupowej Ligi Mistrzyń sezonu 2011/2012. Piłkarki raciborskiej Unii o awans do fazy zasadniczej rywalizować będą z PK-35 Vantaa (Finlandia), ADA (Albania) i Slovanem Bratysława (Słowacja). W eliminacjach do 1/16 finału rozgrywek wystąpią w sumie 32 zespoły, które zostały podzielone na 8 grup czterozespołowych. Awans uzyskają zwycięzcy poszczególnych grup oraz dwie drużyny z najlepszym bilansem z drugich miejsc. Wszystkie turnieje kwalifikacyjne rozegrane zostaną od 11 -16 sierpnia. Mam nadzieję, że nowa kadra zespołu będzie  na tyle silna by skutecznie powalczyć w Helsinkach o awans – dodaje Remigiusz Trawiński.

 

W przypadku powodzenia na zawodach w Helsinkach, RTP Unia wystąpi w fazie zasadniczej rozgrywek Ligi Mistrzyń na etapie 1/16 finału. 

 

rtpunia

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here