At Domine na 10. urodziny portalu

0

Podczas drugiego dnia urodzinowej imprezy portalu raciborz.com.pl na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" wystąpił zespół At Domine. Zobacz zdjęcia – At Domine na 10. urodziny portalu .

8 i 9 lipca portal raciborz.com.pl świętował 10-lecie istnienia. Z tej okazji drugiego dnia imprezy na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" odbyły się koncerty zaprzyjaźnionych i promowanych przez portal zespołów – Wersja Robocza, Bez Dodatku Cukru, At Domine, Ampwihrr oraz Ryszardy Widoty i Maksa Mularczyka. Publiczność, która przyszła posłuchać muzyki i świętować razem z portalem, gromadziła się na długo przed rozpoczęciem imprezy. Zespoły zaczęły grać tuż po godzinie 19.00. Około godziny 20.30 na scenę wyszli chłopaki z At Domine. Pod sceną zawrzało. Publiczność tańczyła, skakała i bawiła się razem z zespołem.
 

 
Fani grupy nie chcieli pozwolić, aby zespół przestał grać. Specjalnie dla tych osób było kilka bisów. Zespół At Domine powstał w 1995 roku z inicjatywy TOM-a. Przez cały ten okres – zespół regularnie koncertuje oraz prezentuje się w audycjach radiowych. Obecnie w nowym składzie, z bagażem doświadczeń i profesjonalnym podejściem do sprawy – po 4 latach przerwy At Domine przygotowało materiał w niestandardowej formie przekazu. Problem z zaaranżowaniem wokali wymusił stworzenie muzyki instrumentalnej wzbogacając całość partiami żywych skrzypiec. Kilka tygodni temu At Domine wzięło udział w pre-castingach do programu Must Be The Music. Niedawno dowiedzieliśmy się, że grupa dostała się do castingów. Niedługo wystąpią jeszcze raz przed jurry, które zadecyduje o tym, czy w drugiej edycji muzycznego show będziemy oglądać raciborskich artystów. 
 
 
 
 
 Organizacja i promocja:

 

- reklama -

 

 

 

 

Partnerzy:

 

             

   

                                                               

 

Jingiel promujący imprezę wykonany został przez Redakcję Radiową Mittendrin.

 

 

Zobacz, co jeszcze działo się w ramach obchodów 10 lat z raciborz.com.pl:

 

Przedszkolaki bawiły się na imprezie urodzinowej portalu

 

Rozdajemy prezenty na urodziny

 

Drengowie gościli na naszym jubileuszu

 

Pokaz ognia w wykonaniu wychowanków zakładu poprawczego

 

Koncert na 10. urodziny raciborz.com.pl

 

W drugim dniu naszego święta bawiły nas Szafiry i Iskierki

 

Wersja Robocza na Końcu Świata

 

At Domine na 10. urodziny portalu

 

Bez Dodatku Cukru na Końcu Świata

 

Ampwihrr świętował razem z nami

 

Maks i Ryszarda z okazji 10. urodzin Portalu

 

Czytaliście to…?

 

 

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here