CKU promuje zdrowy styl życia

2

Niepełnosprawna młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych i Centrum Kształcenia Ustawicznego wzięła udział w happeningu z okazji Światowego Dnia Bez Papierosa.

Przed Marszem odbyły się zajęcia integracyjne, na których uczniowie przygotowywali wspólnie  transparenty i inne akcesoria wykorzystane podczas happeningu. Zajęcia miały za zadanie uzmysłowienie młodzieży jak bardzo mogą być negatywne skutki stosowania różnego rodzaju używek. Organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, a w akcji oprócz młodzieży z CKU i ZSS wzięła udział młodzież z: Zespołu Szkół Budowlanych i Rzemiosł Różnych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Mechanicznych oraz przedszkole nr 15.

- reklama -

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

Korowód młodych ludzi przeszedł ulicami: Zamkową przez most na ulicę Podwale, Batorego i na Rynek, gdzie uczniowie rozdawali ulotki. Można było też wykonać pomiaru tlenku węgla, zobaczyć jak zachowuje się pijany człowiek przy użyciu alkogoogli. Raciborzanie mogli obejrzeć też występy zespołów artystycznych z ZSS i Klubu dla Młodzieży "Strefa", a także występy przedszkolaków z P15. Na koniec dzieci wypuściły balony jako symbol wolności od dymu tytoniowego dzieci i młodzieży.

 

Centrum Kształcenia Ustawicznego, 47-400 Racibórz, ul. Zamkowa, tel. 32 415 44 89  

 

/w/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. [color=#4c4c4c; font-size: 12px]””Przed Marszem odbyły się zajęcia integracyjne, na których uczniowie—-przygotowywali——–wspólnie —– przygotowywali—- transparenty i inne akcesoria,…..Boze jakie błędy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

  2. Dziękujemy za zwrócenie uwagi, powtórzenie dwa razy tego samego słowa może się przytrafić każdemu, co wcale nie jest takim strasznym błędem. Już go poprawiliśmy

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here