Wystawa Czarny kontynent-białe zęby

1

Wystawa fotografii Leszka Szczasnego , poświęcona Mauretanii, trwać będzie do końca sierpnia w bibliotecznej Galerii GAWRA przy ul. Kasprowicza 12.

Leszek Szczasny jestem raciborzaninem (ur. 1975), z wykształcenia politologiem i filozofem (UJ), a z zamiłowania społecznikiem, fotografem i przede wszystkim niezależnym globtroterem.

- reklama -

 

Wystawa ta jest próbą ocalenia poprzez fotografię (w przeważającej mierze portretową) najlepszych wrażeń z trudnej podróży po Mauretanii we wrześniu 2010 roku. Uśmiechnięci bohaterowie tej ekspozycji to reprezentanci wielu grup etnicznych kraju, będącego specyficzną w skali Afryki mieszanką arabsko-murzyńską, a także pojawiający się tam za pracą przybysze z zagranicy, na przykład z Senegalu, Nigerii czy Gwinei.

 

Więcej informacji o autorze prac można znaleźć na stronie internetowej www.leszekszczasny.blogspot.com

 

Wystawę można oglądać w Galerii GAWRA w Bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 /I piętro/ do końca sierpnia b.r.

 

oprac./ab/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. zapraszam serdecznie do oglądania, dodatkowo każdą z eksponowanych prac (jak i inne z mojego podrozniczego portfolia) mozna zakupić w uzgodnionym indywidualnie formacie, szczególy na [url=http://leszekszczasny.blogspot.com]www.leszekszczasny.blogspot.com[/url], a dwa szerokie portfolia mam tutaj: [url=http://www.flickr.com/photos/leszekszczasny]www.flickr.com/photos/leszekszczasny[/url] oraz tutaj:[url=http://www.flickr.com/photos/leszekszczasny2/]www.flickr.com/photos/leszekszczasny2/[/url] .

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here