Chustomania w Bibliotece

0

Upiąć chustę na afrykański sposób ? Od dziś nie jest to dla nas żadną tajemną sztuką. Po prezentacji multimedialnej pani Jola i pan Jacek wkroczyli do akcji zakręcając i upinając chusty o różnych kolorach i wzorach.

Wśród nich znalazły się też "arafatki”, które pan Jacek zwinnie zawijał na naszych głowach. Dodatkową atrakcją była wizyta raciborskiej kablówki gdzie mogliśmy zaprezentować nasze przystrojone na różne sposoby głowy. Poczuliśmy się przez  ten moment jak gwiazdy filmowe.

- reklama -

 

 

 

Wróciliśmy też do "szkoły pod baobabem”, gdzie powtarzaliśmy poznane dotąd słówka oraz uczyliśmy się nazw zwierząt, widzianych niedawno w ostrawskim ZOO. Ciekawe, co powiedzą nasi koledzy, kiedy 1 września zagadamy do nich w języku suahili? Ale to jeszcze nie koniec atrakcji: tak spodobało nam się tworzenie biżuterii z makaronu, że dzisiaj zajęliśmy się ponownie tym rękodziełem. Aha, jest nas tak dużo, że zajęcia odbywają się w grupach ale dzięki temu możemy się lepiej poznać.

 

 

 

Magdalena Woch

 

 

 ———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here