Wygraj książkę „Córka Carycy” – rozstrzygnięcie

0

Weź udział w konkursie Księgarni "Sowa" oraz portalu raciborz.com.pl, odpowiedz na jedno proste pytanie i wygraj książkę "Córka Carycy" Ericksona Carolly'ego.

Hity Księgarni SOWA :

- reklama -

 

1. "Nie oglądaj się" Andrew Gross – 31,00
2. "61 godzin" Chil Lee – 33,60
3. "Gwałt" Joanna Chmielewska – 38,90
4. "Bezpieczna przystań" Nicholas Sparks – 34,40
5. "Córka Carycy" Erickson Carolly – 19,90

 

KONKURS:

Aby wygrać książkę "Córka Carycy" wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W jakim państwie znajduje się prowincja Saskatchewan. Poprawne odpowiedzi należy przesłać do 17 sierpnia na adres [email protected], w tytule należy podać "Sowa – Córka Carycy" oraz podpisać się imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu 18 sierpnia.

 

O książce "Córka Carycy": Jest rok 1988.Dziewięćdziesięciotrzyletnia Daria Gradow mieszka samotnie w Saskatchewan. Jednak ani jej sąsiedzi, ani nawet dzieci nie wiedzą, że Daria nie jest tym, za kogo się podaje – ubogą, owdowiała rosyjską emigrantką. Naprawdę rozpoczęła życie jak wielka księżna Tatiana, Tania dla rodziców, cara Mikołaja II i carycy Aleksandry.
W epoce przedrewolucyjnej pławiła się w niewyobrażalnym luksusie, mogąc wybierać między majestatycznymi salonami Pałacu Zimowego a zaciszem podmoskiewskiej rezydencji, jako jedna z czterech córek carskiej pary. Narodziny najmłodszego dziecka, Aleksego, okazują się tyleż błogosławieństwem, co przekleństwem. Życie cierpiącego na hemofilię chłopczyka rzekomo leży w rękach niepiśmiennego mnicha Rasputina. Ta rewelacja okazuje się zapowiedzią jeszcze tragiczniejszych zdarzeń. Niebawem wybucha wojna. Rewolucja zmiata z tronu Romanowów, zsyłając ich do klaustrofobicznego więzienia na Syberii. Tam Tatiana znajduje pocieszenie w ramionach gorącego patrioty, którego ratuje od śmierci. Razem układają śmiały plan ratowania carskiej rodziny.

 

 

 

 

Księgarnia SOWA
ul. Długa 29
Racibórz
tel. 32 419 01 71

Regulamin konkursu:

O wygranej decyduje wynik losowania przeprowadzonego przez organizatora. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi z prawidłową odpowiedzią wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową. Nagroda jest do odebrania w siedzibie firmy Raciborskie Media (róg Klasztornej i Ogrodowej) w Raciborzu (o ile w powiadomieniu nie wskaże się innego miejsca odbioru nagrody).

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7  dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody  organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib  – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

 

Prawidłowa odpowiedź:  Prowincja Saskatchewan leży w Kanadzie.

Zwyciężynią w konkursie zostaje Iwona Foit. Gratulujemy!

/ab/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here