Międzynarodowego grania ciąg dalszy

0

Już 19 sierpnia o 20.00 na scenie Końca Świata zabrzmią dźwięki jednego z najważniejszych zespołów chorwackiej sceny rockowo – alternatywnej, RUIZ.

Jak podaje Dawid Wacławczyk-RUIZ to założone w 2005 roku trio ze stolicy Chorwacji – Zagrzebia. To jeden z najbardziej popularnych zespołów muzyki alternatywnej w Chorwacji. Grają niezwykle intensywnego rock – melodyjnego punk rocka. RUIZ to mnóstwo niezwykle pozytywnej energii tworzonej tylko przez 3 osoby!

- reklama -

Wstęp na koncert – WOLNY (free)

 

 

 

 

RUIZ grali w Polsce już 3 razy za każdym razem byli entuzjastycznie przyjmowani!

 

Obecnie zespół promuje swój najnowszy album RUIZ RADIO REVOLUTION. Koncert na raciborskim "Przystanku Kulturalnym KONIEC ŚWIATA" to w obecnej trasie jedyny ich koncert w Polsce! Mają na swoim koncie ponad 100 koncertów w kraju i Europie. Występowali na jednej scenie m.in z takimi sławami jak Nick Cave i The Bad Seeds czy Stereo MCs !

 

Zespół promuje swój ostatni album RUIZ RADIO REVOLUTION niosący silne przesłanie "RRR znaczy zdecydowane NIE dla relatywizmu i kultu pieniądza, które zabijają w ludziach to co w nich najpiękniejsze: indywidualność i kreatywność. Dlatego zabierają cię w czasy, gdy ludzie gromadzili się wokół radia i słuchali muzyki z uwagą. Do czasu, gdy ludzie mieli odwagę żyć ideałami". Zespół swoją działalnością wspiera fundację pomagającą matkom, które mimo trudnych sytuacji finansowych zdecydowały się urodzić i wychować własne dzieci.

 

oprac./ab/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here