Przyjdź i zobacz RAFAKO od środka

0

28 sierpnia od 9.00 do 14.00 każdy zainteresowany będzie mógł zwiedzić RAFAKO . Zakład organizuje Dzień Otwarty na inaugurację tegorocznych obchodów Dnia Energetyka 

Zwiedzanie będzie  odbywało się w kilkunastoosobowych grupach pod opieką przewodnika. Grupy będą wyruszały co dziesięć minut. Szacowany czas przejścia przez cały zakład to ok. 1,5 godziny.

- reklama -

 

Zwiedzanie rozpocznie się od należącego do RAFAKO SA i pięknie odrestaurowanego Domu Strzeleckiego Bractwa Kurkowego, a nazywanego tradycyjnie przez pracowników firmy „pałacykiem”. W tym miejscu będzie można zapoznać się z bogatą ponad 60-letnią historią zakładu, jej dniem dzisiejszym i planami rozwojowymi. Będzie to również punkt zbiórki, gdzie powinni zgłaszać się chętni do zwiedzania RAFAKO .

 

Z „pałacyku” poszczególne grupy, wraz z przewodnikami  udadzą się pod bramę główną, by następnie przejść  kolejno przez wydziały produkcyjne. Odwiedzający zobaczą co produkuje się na poszczególnych wydziałach, jakich urządzeń się do tego używa, jak wyglądają wytworzone elementy. Na trasie zwiedzania znajdzie się również Ośrodek Szkolenia Zawodowego, w którym młodzież zdobywa podstawy umiejętności praktycznych, gdzie prowadzone są kursy spawania i zdobywane uprawnienia zawodowe. Będzie również okazja, by zobaczyć biura projektowe, sprawdzić jak wygląda nowoczesne projektowanie, urządzenia wspomagające oraz bogate zaplecze towarzyszące pracy projektantów.

 

Dzień Otwarty w RAFAKO to swego rodzaju powrót do tradycji. Przed laty z okazji Dnia Energetyka pracownicy oraz ich rodziny, w towarzystwie i pod opieką przewodników mogli zwiedzać zakład. Zwyczaj ten zanikł, kiedy Dzień Energetyka zaczęto świętować poza zakładem. – Minęło 15 lat od czasu, kiedy po raz ostatni mieliśmy dzień otwarty w RAFAKO, dlatego mamy nadzieję, że będzie to udane, długo wyczekiwane wydarzenie – mówi Anna Zembaty-Łęska, dyrektor Biura Zarządzania Personelem w RAFAKO S.A. – Jest to dzień otwarty nie tylko dla naszych pracowników i ich rodzin, ale także dla wszystkich zainteresowanych zobaczeniem naszej firmy od środka. Myślimy, że wielu pracowników będzie chciało pokazać swoim bliskim miejsca, w których pracują. Mamy nadzieję, że sporo mieszkańców Raciborza i okolicy będzie chciało zobaczyć jak wygląda wnętrze tak dużej i renomowanej firmy produkcyjnej. Od zainteresowania i frekwencji jaka  będzie towarzyszyła temu  wydarzeniu zależeć będzie częstotliwość organizacji takich dni – dodaje. A. Zembaty-Łęska.

 

Dzień otwarty w RAFAKO  rozpocznie tegoroczne obchody Dnia Energetyka.  Natomiast 2 września odbędzie się oficjalna uroczystość połączona z uhonorowaniem zasłużonych pracowników. Następnego dnia, 3 września, o godzinie 14.00 na terenie ośrodka  AquaBrax w Szymocicach rozpocznie się tradycyjny „Piknik Rodzinny” z wieloma wyjątkowymi atrakcjami i niespodziankami dla dzieci i dorosłych, który też zakończy tegoroczne obchody Dnia Energetyka w RAFAKO S.A.

 

am

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here