Stopa w rękach policji

0

23 – letni Wiktor Szewczyk, ps. Stopa, podejrzany o zabójstwo na stacji benzynowej we Wrocławiu raciborzanina Macieja Taciaka, został zatrzymany dziś rano

Jak podają wrocławskie media, do zatrzymania doszło koło sklepu E'Leclerc przy ul. Trzebnickiej. Do tej pory policji udało się schwytać ośmiu mężczyzn, którzy brali udział napadzie na stację. Sąd tymczasowo aresztował już pięciu z nich. Wrocławska prokuratura zarzut zabójstwa postawiła do tej pory jednemu z aresztowanych. Stopa już raz był namierzony przez policję, ale wymknął się z obławy.

- reklama -

 

Wiktor Sz., który od początku sierpnia był poszukiwany listem gończym, to drugi z przestępców, którego prokuratura podejrzewa o udział w zabójstwie pracownika stacji benzynowej.

 

Do tragedii doszło w nocy z 26 na 27 lipca br. 22-letni Taciak został dźgnięty nożem i mimo szybkiej akcji ratunkowej, zmarł.

 

———————-

Reklama:

 

Raciborski Katalog Firm – największa internetowa baza firm Raciborza i okolic.
Sprawdź, czy Twoja firma już się tu znajduje.
Dodaj bezpłatny wpis do Raciborskiego Katalogu Firm !

www.firmy.raciborz.com.pl – Poleć znajomym!

Katalog Firm oferuje również płatne formy prezentacji Twojej firmy, m.in. graficzna prezentacja firmy , wyróżnienia w branżach. Jesteś zainteresowany?  Skontaktuj się z nami! – tel. 32 414 90 30
lub mail: [email protected]   [email protected]

Prezentacja w Internetowym Katalogu firm – to najtańsza a zarazem skuteczna reklama internetowa.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here