Utrudnienia w ruchu na ulicy Gliwickiej

1

Na Drodze Wojewódzkiej nr 919 w Raciborzu , między kanałem Ulga a Markowicami (ul. Gliwicka) będzie dziś frezowana warstwa ścieralna nawierzchni drogi i układana na nowo. W związku z tym ruch odbywać się będzie wahadłowo.

Przypomnijmy, że w ub. roku droga była gruntownie remontowana na tym liczącym ok. 2,5 km długości odcinku. Większość prac była wykonana właściwie. Jednak szczegółowe pomiary wykazały, że warstwa ścieralna nie spełnia wymagań technicznych ZDW w Katowicach . W związku z tym wykonawca remontu został zobowiązany do sfrezowania fragmentu warstwy ścieralnej nawierzchni i ułożenia jej ponownie na własny koszt. Te prace rozpoczną się w środę, 31 sierpnia i potrwają kilka dni. Po ułożeniu nowej warstwy ścieralnej i wymalowaniu oznakowania poziomego inspektorzy ZDW w Katowicach ponownie zbadają jakość nawierzchni.

- reklama -

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. PERS

    cały czas w tym kraju trwają remonty fuszerki sa naprawiane. Tylko zastanawiam sie że my uzytkownicy dróg,kolei jesteśmy chyba nie potrzebni.Firma ma cały czas prace,kręci się.Uzykownicy dróg – my wsciekamy się. Co mnie to obchodzi-naprawa. Jakie konsekwencje kto zostanie ukarany i jak to chcę wiedzieć. Nie informacja o uciazliwosci. Ukarało sie kierowców uzytkowników drogi – przeciez to farsa.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here