Dzień adaptacyjny dla nowych przedszkolaków

Końcem sierpnia zorganizowano w naszym przedszkolu Dzień adaptacyjny dla dzieci, które 1 września zostaną nowymi przedszkolakami w najmłodszej grupie KUBUSIE. Z tej okazji Pani Bernadetta i Pani Kasia zorganizowały ciekawe zajęcia i zabawy integracyjne pozwalające poznać nasze przedszkole, panie, sale i podwórko. Zobaczyły i poznały swoje znaczki w szatni i łazience, mogły także położyć się i oswoić z leżaczkami.
Zajęcia te sprawiły, że 1 września wszystkie nowe dzieci przyszły pewniejsze siebie do przedszkola i rozstanie z rodzicami nie było takie trudne.
Wszystkim nowym przedszkolakom w naszej placówce życzymy dużo uśmiechu i zdrowia! M.R.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here