Centrum Ślubne już otwarte

1

3 września miało miejsce otwarcie nowego Centrum Ślubnego Dawid Bzowski na ul. Matejki. Co ma w swojej ofercie? Zobacz sam – fotorelacja z otwarcia.

Otwarcie usiane było wieloma niespodziankami. Grał zespół muzyczny, był pięknie wyglądający tort, pokaz makijażu ślubnego a także prezentacja sukien na modelkach.

- reklama -

 

 

Co oferuje Centrum Ślubne Dawid Bzowski? To nie tylko bogata oferta sukien na którą skusi się niejedna przyszła panna młoda. To również organizacja wszystkiego, co do ślubu potrzebne. Tylko w tym salonie odwiedzające salon kupując suknię, będą mogły same zaprojektować do niej buty, dobrać bieliznę, welon, biżuterię i obrączki. Także na miejscu, Para Młoda będzie miała okazję wybrać fotografa, kwiaciarnię, ślubną limuzynę, DJ-a czy też zespół muzyczny.

 

W asortymencie Centrum Ślubnego znajdują się przede wszystkim suknie ślubne firmy "Marietta", uszyte z najwyższej jakości materiałów z różnych stron świata. Szeroki wybór pozwoli każdej Pannie Młodej wybrać dla siebie kreację, dzięki której w najważniejszym dniu życia będzie czuła się bardziej wyjątkowo.

Poza możliwością zakupu sukni, w salonie pojawi się innowacyjna, jak na lokalny rynek, możliwość wypożyczenia sukien ślubnych . Takie rozwiązanie jest wyjątkowo korzystne i wygodna dla młodych kobiet.

 

Centrum Ślubne
ul. Matejki 2b/7-8
47-400 Racibórz
601 410 189
791 930 532

32 724 08 28
www.centrumslubne-raciborz.pl

 

Zobacz fotorelację z otwarcia.

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here