W Roszkowie ciężarówka wjechała w renault scenic

5

Dziś ok. godz. 11.00 kierowca ciężarówki marki MAN nie zachował ostrożności i uderzył w renault scenic. Na tylnym siedzeniu osobówki przewożone było dziecko. Zdarzenie miało miejsce na DK 45 w Roszkowie.

Jadący w kierunku Chałupek renault scenic zatrzymał się po tym, jak jadący przed nim inny samochód stanął na skrzyżowaniu by skręcić w lewo. Wtedy wjechała w niego ciężarówka, której kierowca prawdopodobnie się zagapił i nie zwrócił uwagi co dzieje się przed prowadzonym przez niego pojazdem. W ostatniej chwili próbował wyminąć stojące samochody, jednak uderzył w bok stojącego z tyłu. W staranowanym samochodzie na tylnym siedzeniu przewożone było małe dziecko, które cudem uniknęło  obrażeń.

- reklama -

 

/w/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Gówniazeria nie znaja podstawowych zasad ruchu! Kto ich szkoli? Tacy sami gówniarze, nie znajacy podstawowych zasad KRD! Podjeżdzam do ronda mam z prawej gówniarza ,który tez podjechał , ja jestem z jego lewej, a on czeka, na co? Pytam czy gówniarze wiedza kiedy pojazd nadjeżdzający z lewej ma pierwszeństwo?

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here