W Roszkowie ciężarówka wjechała w renault scenic

5

Dziś ok. godz. 11.00 kierowca ciężarówki marki MAN nie zachował ostrożności i uderzył w renault scenic. Na tylnym siedzeniu osobówki przewożone było dziecko. Zdarzenie miało miejsce na DK 45 w Roszkowie.

Jadący w kierunku Chałupek renault scenic zatrzymał się po tym, jak jadący przed nim inny samochód stanął na skrzyżowaniu by skręcić w lewo. Wtedy wjechała w niego ciężarówka, której kierowca prawdopodobnie się zagapił i nie zwrócił uwagi co dzieje się przed prowadzonym przez niego pojazdem. W ostatniej chwili próbował wyminąć stojące samochody, jednak uderzył w bok stojącego z tyłu. W staranowanym samochodzie na tylnym siedzeniu przewożone było małe dziecko, które cudem uniknęło  obrażeń.

- reklama -

 

/w/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

5 KOMENTARZE

 1. Maniek

  No raczej nie bardzo. Widać jak gość z osobówki bawi się na drodze przy czym dostałeś w tył auta.

 2. xyz

  Gówniazeria nie znaja podstawowych zasad ruchu! Kto ich szkoli? Tacy sami gówniarze, nie znajacy podstawowych zasad KRD! Podjeżdzam do ronda mam z prawej gówniarza ,który tez podjechał , ja jestem z jego lewej, a on czeka, na co? Pytam czy gówniarze wiedza kiedy pojazd nadjeżdzający z lewej ma pierwszeństwo?

 3. A-Z

  Raciborscy kierowcy łącznie z nielicznymi /na szczeście policjantami/ nie znaja posdtawowych zasad RD

 4. xyz

  No kiedy?

 5. hehe

  Sami widzicie żaden,, miszcz,, kierownicy nic nie potrafi wydukac!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here