Historia raciborzan w programie „Dlaczego ja?”

11

Marta z Krzysztofem wprowadzają się do nowego mieszkania. Krótko potem w sąsiedztwie zamieszkuje była dziewczyna Krzysztofa. W związku zaczyna się psuć. Tak rozpoczyna się historia polsatowskiego "Dlaczego ja?" z Raciborza.

183 odcinek programu "Dlaczego ja?" emitowanego na antenie Polsatu poświęcony był historii pary z Raciborza. "Dlaczego ja?" to serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie decyzji trudnych wobec siebie lub bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. Każdy z odcinków poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
 
- reklama -
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

11 KOMENTARZE

 1. ziom

  Jedyne, co w tym filmie ma coś wspólnego z Raciborzem, to osoba kolesia, który pojawia się na samym końcu obściskując się z bohaterką na ławce bujając huśtawką przy tym. Aktor ma na imię Bartek, znam osobiście, przynosi chlubę naszemu miastu i jestem z niego dumny!

 2. DD

  Ten bzdurny program według badań oglądają osoby z małych miejscowości, z wykształceniem podstawowym/zawodowym, o niskich dochodach oraz z małym ilorazem inteligencji.

 3. Łał, jaki wykształcony się znalazł z metropolii. Pewnie też świetnie zarabiasz , oglądasz tvn turbo i tvn24, popierasz związki homo i głosujesz na PO. Jednym słowem prawdziwy Europejczyk.

 4. DD

  Nie, po prostu nie oglądam chłamu dla debili, nawet mając 4 kanały w TV przełączyłbym na reklamy, a nóż się coś na poziomie za chwilę trafi. Ale to taka dygresja, nie wszyscy muszą coś sobą reprezentować.

 5. Nie bardzo kojażę, gdzie to w Raciborzu było kręcone?

 6. ściema jakiej nie ma. program jest kręcony we wrocku, który „zagrał” racibórz

 7. HKS

  dalem sie nabrac do momentu jak dwoch pedalow daje sobie buzi pod blokiem. u nas na osiedlach homogeje nie caluja sie na osiedlach bo wpiedol na bank. dewiantom stop. niech sobie w polsce zostana, od slaska wara

 8. Mężczyźni uwielbiają zołzy. Ewaaaa !!

 9. tam sie całujom menżczyzna z menszczyznom!!!!! to na pewno nie u nas krencili bo u nas nie ma dewiantuw!!!!

 10. MARIA

  Wzruszająca Historia. Taka Z Życia

 11. „Z życia wzięte” , trochę to pokrętne, gdyby nie to, że ktoś – autor wybiera w/g siebie i coś kreuje??? Nie sledzę kolejnych odcibków serialu, ale jak widzę autor nie wybiera górnolotnych – szczytnych wzorców, mimo że miłością tkane, które mocą medialną stają się wzorem do zastosowania w swoim życiu!!!
  Brakuje mi tego ducha, który by pobudzał do szczytnych zachowań!!! w sytuacji, gdy Świat – Polska, przesycony jest złem, widocznym na każdym kroku.!!!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here