Porzucone na śmietnisku – szczęśliwy finał

1

Trzy młode suczki, których historię niedawno opisywaliśmy, znalazły nowych właścicieli! Dzięki szybkiej akcji Raciborskich Mediów oraz determinacji Michaliny Szpineter psiaki trafią do nowych domów

Oto co napisała do nas Michalina Szpineter, inicjatorka "akcji adopcyjnej":
Witam,
Bardzo dziękuję za pomoc w znalezieniu domu trzem maluchom! Dzisiaj jedną zawiozłam do Trzebini, gdzie ma towarzystwo jednej suczki przygarniętej z schroniska i jednego kota również z schroniska. Ma duży ogród a nowi właściciele mają naprawdę dobre serce i wyglądają na sympatycznych.
Druga suczka nie jedzie do Wodzisławia, jak planowaliśmy, ponieważ rodzice znajomej z podstawówki uparli się, że oni koniecznie ją chcą (jest podobna do suki którą mieli jak ja miałam jakieś 15lat) więc chyba dlatego. W każdym razie niedługo przyjadą ją odebrać.
Trzecia czeka do niedzieli i jedzie do Niemiec a jeśli nie, to w razie czego znajoma znajomej też jest bardzo zainteresowana, więc myślę że bezpiecznie można powiedzieć, że udało nam się uratować maluchy przed przykrym losem.

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc!

Serdecznie pozdrawiam,
Michalina Szpineter

- reklama -

My również cieszymy się, że los uśmiechnął się do tych trzech piesków i także dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą sprawę Czytelnikom.
/lp/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo mnie to cieszy.Takich wiadomości powinno być więcej.Ubolewam tylko, że wśród nas są ludzie zdemoralizowani do granic.Czego przykładem może być nie dawne zdarzenie z parku w RACIBORZU gdzie znaleziono kotka bez głowy.A najgorsze są potem komentarze.
    Mam też w domu zwierzaczka ,może dlatego te sprawy sa mi bliskie.Pozdrawiam !

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here