
Do potrącenia rowerzystki jadącej chodnikiem przez samochód osobowy doszło przy pl.Wolności.
Około osiemnastej, dziś, 14.09.2011, doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym. Prawdopodobnie kierujący samochodem osobowym VW POLO wyjeżdżając z bramy przy pl.Wolności nie zauważył jadącej chodnikiem rowerzystki. W wyniku zderzenia z samochodem rowerzystka doznała obrażeń ciała. Pomocy poszkodowanej udzieliło pogotowie ratunkowe. Przyczyny i okoliczności bada Policja.
- reklama -
//i/
- reklama -




![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)

![Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji [ZDJĘCIA] Twórczy Art Camp i balonowe show. Ferie na Zamku Piastowskim pełne atrakcji](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zamek.jpg)





![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)
![Mali Odkrywcy Sztuki pożegnali karnawał kolorowym balem [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/mali-odkrywcy.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)











Rowerzyści święte krowy! Myślą że wszystko im wolno i są nieśmiertelni. A nie są. Wielka nagonka później na kierowcę któremu taki debil z słuchawkami w uszach wjechał pod koła. Rowerzystów tak samo obowiązują przepisy, nawet na chodniku. Niech nowy komendant policji zwróci uwagę swoim podwładnym żeby wzięli się za matołów na rowerach.
Przecież w tym miejscu akurat nie można poruszać się na rowerze po chodniku, więc temat zamknięty.
Przecież jesli nie ma sciezki rwerowej to chodnikiem mozna jechac rowerem
Święta prawda !
Policja powinna wreszcie za nich się zabrać.
Młode dziewczyny ze słuchawkami na uszach lub kierujące rowerem jedną ręką, bo akurat telefon zadzwonił….. potem takie biedactwo niewinne!
Karać ! za bezmyślność !