W Raciborzu będzie debata przedwyborcza

5

Kandydaci do Sejmu Henryk Siedlaczek, Bolesław Piecha, Adam Gawęda, Małgorzata Lenart, Gerard Kretek oraz kandydaci do Senatu Adam Hajduk i Grzegorz Dziewior spotkają się 29 września w "Strzesze" na debacie przedwyborczej.

Stowarzyszenie "Dobro Ojczyzny" zaprasza mieszkańców Raciborza na spotkanie przedwyborcze z kandydatami ziemi raciborskiej do Sejmu i Senatu RP, które odbędzie się 29 września o godz. 17:30 w "Strzesze". W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele komitetów wyborczych i partii politycznych – kandydaci do Sejmu i Senatu RP reprezentujący ziemię  raciborską. Do debaty zaproszono:

- reklama -

– kandydaci do sejmu: posłowie Henryk Siedlaczek (PO), Blesław Piecha (PiS), Adam Gawęda (PJN),  Małgorzata Lenart (PiS) i Gerard Kretek (PSL),
– kandydaci do senatu: starosta raciborski Adam Hajduk (własny Komitet Wyborczy) i Grzegorz Dziewior (PiS).

– Przy tej okazji będą Państwo mogli poznać osobiście poszczególnych kandydatów i ich wizje polityczne oraz zapoznać się z programami ugrupowań, które reprezentują – informują organizatorzy.

 

/p/

- reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Osoby, które będą prowadziły spotkanie bądź zadawały pytania nie są jeszcze do końca ustalone, aktualnie pracujemy jeszcze nad tym. Publiczność naturalnie będzie mogła zadawać pytania – w końcu to Naród jest suwerenem! Co do Pana Klimy, trudno nam coś konkretnego w tej chwili powiedzieć, a nie chcemy wróżyć z fusów.

  2. [b]Tak Tak!…dajcie Frączka i głosujcie na niego!…na 100% „załatwi na cacy ” wszystkie imprezy ,jakie jeszcze bywają w Raciborzu – pozamyka wszystkie stoiska z piwkiem ,które kulturalnie możnabyło kiedyś na imprezie wypić,jednocześnie oglądając np.występ na estradzie. Doświadczyliśmy już tego w tym roku na wszystkich imprezach. Pan Frączek pije pewnie koniaczek w lepszym gronie,a chołota miejska / czytaj-wyborca// -za płoty! ….na obchodach Dni Raciborza,na Memoriale ,tak właśnie było – wstyd ! Co chciał udowodnić cały nasz raciborski „klan radnych” -popierając ten pomysł Frączka? Przecież za płotem siedziały całe rodziny z dziećmi ,a przy progu czuwali ochroniarze,żeby żaden piwosz z kubkiem w ręku ,nie przekroczył linii siatki! .. WSTYD!!! …nigdzie tego nie ma-ale RACIBÓRZ -to wyjątkowe miejsce! [/b]
    Marketów nam radni nabudowali tyle,że już potykamy się o nie idąc głównymi ulicami miasta!

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here