Siedmiu wspaniałych, opozycja w radzie ma swój klub

1

Radni opozycji połączyli swe siły, co ma dać im większą siłę rażenia, m.in inicjatywę uchwałodawczą. Od tej pory Myśliwy, Dominiak, Fita, Wacławczyk, Frączek, Wałach i Kusy w walce ze złem oficjalnie grają w jednej drużynie.

21 września 2011 roku został założony Klub Radnych RSS Nasze Miasto, Oblicza, Prawo i Sprawiedliwość, w skład którego weszli: Robert Myśliwy (NaM), Michał Fita (NaM), Dawid Wacławczyk (NaM), Piotr Dominiak (NaM), Roman Wałach (Oblicza), Ryszard Frączek (Oblicza) i Tomasz Kusy (PiS). Przewodniczącym klubu został radny Robert Myśliwy. W szczególnych przypadkach przewodniczącego klubu zastępować będzie radny Roman Wałach. Zgodnie z Ustawą o samorządzie gminnym oraz statutem miasta powyższa informacja w sposób oficjalny przekazana została przewodniczącemu Rady Miasta Racibórz na dzisiejszej sesji.

- reklama -

 

Przedstawiciele trzech ugrupowań opozycyjnych postanowili zacieśnić dotychczasową współpracę, inicjując powstanie nowego klubu radnych w miejskim samorządzie. Chodzi przede wszystkim o wymianę doświadczeń oraz poszukiwanie skuteczniejszych form wpływu na politykę gminy (np. poprzez korzystanie z przysługującej klubowi inicjatywy uchwałodawczej). Radni RSS Nasze Miasto, Oblicz oraz Prawa i Sprawiedliwości chcą efektywniej niż dotychczas ze sobą współpracować na rzecz lokalnej społeczności zgodnie z rolą, jaką w ostatnich wyborach samorządowych wyznaczyli im mieszkańcy Raciborza.

 

rss.nam

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Hej ,,Radni opozycyjni,, Czy Przewodniczący RM , Prezes ,,Nowoczesnej,, może agitować wyborczo za pieniądze spółdzielców ?[img]upload/small_22ScreenShot004.jpg[/img][img]upload/small_18ScreenShot003.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here