Otwarcie zapaśniczych Mistrzostw Świata Weteranów

0

7 października o godz. 19:00 na arenie Rafako rozpoczęły się Mistrzostwa Świata Weteranów w Zapasach (zdjęcia). Zobacz również fotorelację z walk pierwszego dnia.

Imprezę otworzyły takie znakomitości jak prezes Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej Szwajcar Raphaël Martinetti, były mistrz świata i Europy w zapasach, znakomity zawodnik Andrzej Supron oraz śmietanka raciborskiej sceny politycznej tj. prezydent Mirosław Lenk, starosta Adam Hajduk i wiceprezydent Ludmiła Nowacka. Na początku zorganizowano pokaz artystyczny w którym zaprezentowały się raciborskie mażoretki ze stowarzyszenia "Źródło" oraz tancerki brzucha na czele ze sławną ostatnio Tahirą które zaprezentowały swój układ taneczny, a sama Tahira wykonała dla publiczności dwa pokazy. Na Mistrzostwa Świata zjechali najlepsi zapaśnicy światowej klasy, którzy osiągneli wiek weterana (pow. 35 lat). Na imprezie obecni byli m.in. także raciborski olimpijczyk w zapasach Ryszard Wolny oraz poseł Henryk Siedlaczek. Mistrzostwa można zobaczyć na żywo na Arenie Rafako kupując bilet za 10 zł.

- reklama -

 

Wyniki z poszczególnych walk będzie można znaleźć na stronie http://www.zapasy.org.pl/Wyniki-zawodow-miedzynarodowych-w-2011-roku.html .

Można też za pośrednictwem w/w strony zobaczyć transmisję na żywo z zawodów.

 

Zobacz fotorelację z otwarcia oraz walki z pierwszego dnia zawodów.

 

/nat/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here