Pedagodzy u Posła RP Tadeusza Motowidły

„Miarą kultury społeczeństwa jest szacunek
okazywany Stanowi Nauczycielskiemu”

/Eliza Orzeszkowa/Słowa Elizy Orzeszkowej były myślą przewodnią imprezy, która odbyła się 7 października 2011. Nauczyciele z Kół Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddziału Miejskiego wzięli udział w imprezie z okazji Dnia Edukacji Narodowej na zaproszenie Posła RP Tadeusza Motowidły. Spotkanie odbyło się w KWK „Zofiówka” JSW S.A. w Jastrzębiu Zdroju. Racibórz był reprezentowany przez przedstawicieli Szkoły Podstawowej nr 13, Zespołu Szkół Zawodowych i II Liceum Ogólnokształcącego.Fundacja Posła „Pomocna Dłoń” od lat wspiera Oddział Miejski TPD w Raciborzu. Organizuje wycieczki, wyprawki szkolne, upominki mikołajkowe.
Przedstawiciele Fundacji są niezawodni i cieszymy się, że możemy liczyć na ich pomoc. W tym miejscu gorąco dziękujemy za udzielone nam wsparcie dzięki któremu w tym roku 45 dzieci uczestniczyło w wycieczce do Inwałdu a 100 dzieci otrzymało wyprawki szkolne.W spotkaniu z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczestniczyli również nauczyciele m. in. ze szkół w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Rybniku, Rydułtowach, Żor.
Zostaliśmy ciepło i bardzo gościnnie przyjęci. Czas umilała „Lolek Orkiestra” z Zamościa. Było to już 9 spotkanie nauczycieli z posłem.

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here