
Przed występem kabaretu HRABI w RCK, redakcja portalu raciborz.com.pl miała okazję spotkać się z zespołem. Podczas spotkania nagraliśmy z kabaretem HRABI spontaniczny skecz na temat 10. urodzin portalu (wideo>>).
– Przez dziesięć lat czułem taki niepokój i czuję, że tutaj w tym momencie on eksploduje – powiedział Dariusz Kamys z kabaretu Hrabi na wieść o tym, że portal raciborz.com.pl właśnie obchodzi swoje 10. urodziny. – 10 lat temu, zadzwonił telefon, kroiłam właśnie marchewkę, odebrałam i usłyszałam w słuchawce, czy pani zdaje sobie z tego sprawę, że właśnie w Raciborzu powstaje portal raciborz.com.pl – dodaje Joanna Kołaczkowska.
Zobacz wideo: HRABI pozdrawia Czytelników raciborz.com.pl oraz gratuluje redakcji jubileuszu
Kabaret Hrabi wystąpił w Raciborzu 30 października. Przedstawił program "Savoir vivre". Przed występem miało miejsce spotkanie z redakcją raciborz.com.pl. Kiedy artyści dowiedzieli się, że Raciborski Portal Internetowy istnieje już 10 lat na poczekaniu wymyślili mini-skecz, w którym pozdrawiają wszystkich Czytelników.

Zobacz relację z imprez odbywających się z okazji 10. urodzin portalu:
– Koncert na 10. urodziny raciborz.com.pl
– Maks i Ryszarda z okazji 10. urodzin Portalu
– Ampwihrr świętował razem z nami
– Bez Dodatku Cukru na Końcu Świata
– At Domine na 10. urodziny portalu
– Dziękuję za 10 lat
– Wersja Robocza na Końcu Świata
– W drugim dniu naszego święta bawiły nas Szafiry i Iskierki
– Pokaz ognia w wykonaniu wychowanków zakładu poprawczego
– Drengowie gościli na naszym jubileuszu
– Czytaliście to…? – flashmob
/p/




![O zimnych kąpielach w bibliotece na Ostrogu. Naukowe spojrzenie na morsowanie [ZDJĘCIA] morsowanie raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/morsowanie-raciborz.jpg)
![Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet [ZDJĘCIA] Refleksja nad codziennością zamiast noworocznej presji w Bibliotecznym Kręgu Kobiet](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-kobiet.jpg)






![Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach [ZDJĘCIA] Mali artyści spotkali się na warsztatach ceramicznych w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/warsztaty-biblioteka-markowice.jpg)
![Jak zachęcić dzieci do czytania? Bibliotekarze z Raciborza i Karwiny o promocji czytelnictwa [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/biblioteka-karwina.jpg)

![Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce [ZDJĘCIA] Sąd Rejonowy w Raciborzu wśród liderów edukacji prawnej w Polsce](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/01/sad-rejonowy-raciborz-marzena-korzonek.jpg)

![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)

![Uroczysty hołd pomordowanym w Zbrodni Katyńskiej oddany przez Policję w Brzeziu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/Policjanci_Brzezie_DSC01177.jpg)








